Тіна Кароль, Надя Дорофеєва та Володимир Остапчук: вихідні джетсетерів
Творчі злети та романтичний вікенд на морському узбережжі.
З

нагоди виходу альбому «Найти своих» Тіну Кароль нагородили особливою іменною зіркою, що віднині сяє на «Площі зірок», розташованій поруч із ТРЦ Gulliver.

Творчими успіхами ділиться і Настя Каменських. Цими вихідними ексклюзивно на Tik Tok cпівачка представила свій альбом ECLÉCTICA. «ECLÉCTICA — це музика, яка не має меж! Це любов, пристрасть, насолода, щастя і чуттєвість — все разом! Це історія про кожну жінку і про те, якою вона може бути», — поділилася співачка.

Незважаючи на щільний робочий графік, Катерина Осадча разом із Юрієм Горбуновим встигли влаштувати романтичний вікенд на морському узбережжі Туреччини.

Насолоджуються Туреччиною і Дмитро Монатік з дружиною та дітьми, що відпочивають у компанії не менш зіркових колег Наді Дорофеєвої та Володимира Дантеса.

До артистів приєдналася і родина рестораторів Михайла і Даші Кацуріних.

Джамала залюбки ділиться емоціями щодо материнства та демонструє чуттєві світлини з синами. «Бути мамою — найскладніша робота в світі! Ти як вічний двигун, що не вимикається ніколи», — зазначає співачка.

Володимир Остапчук із коханою Христиною, врешті, отримали негативні результати тестів на COVID 19 та почуваються добре. У своєму Instagram телеведучий залюбки поділився із підписниками симптомами недуги, а також власним досідом одужання.

«Судячи з питань, якими ви нас закидали, я зрозумів одне — у людей з приводу коронавірусу зараз каша і плутанина в головах. Навіть більше, аніж навесні», — зізнався Володимир.

Цими вихідними Катя Сільченко мала іще одну нагоду відчути себе моделлю, крокуючи подіумом на показі нової колекції колеги Бічоли Тетрадзе. Врешті, усе пройшло відмінно!

Ресторатор Діма Борисов поділився чуттєвою світлиною з коханою дружиною. Підписники припускають, що наразі Олена вагітна, а отже, подружжя очікує на народження 5-ї дитини. Пара новину ніяк не коментує.

Алла Барановська демонструє як завжди відмінний стиль та насолоджується останніми літніми променями сонця.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: