Тіна Кунакі та Венсан Кассель на Венеціанському кінофестивалі
На прем'єрі довгоочікуваного фільму Романа Поланськи.
С

вітське та культурне життя на острові Лідо у розпалі. Минулого вечора показали фільм з числа найбільш очікуваних – історичну драму Романа Поланськи «Офіцер і шпигун». Одними з перших на червоному хіднику прем’єри з’явилися Венсан Кассель і Тіна Кунакі.

Для вечірнього виходу Тіна вбралася у чорну міні-сукню з пір’ям від Armani Privé та прикраси Messika. Венсан не відводив від дружини очей.

Тіна Кунакі

Фільм Поланськи було включено до основного конкурсу не без скандалу. Голова журі кінофесту, аргентинська режисерка Лукреція Мартель, відкрито висловилася проти режисера, який все ще переслідується за звинуваченням у розбещенні неповнолітньої. Але голава фестивалю Альберто Барбера підтримав участь Поланськи. Хоч там як, підвищена увага до стрічки була цілком обґрунтованою – критики сприйняли фільм із захватом. Сам режисер був відсутній на прем’єрі, замість нього фільм представила його дружина та виконавиця однієї з ролей, акторка Еммануель Сеньє. Разом з нею на червоному хіднику позували виконавці головних ролей Жан Дюжарден і Луї Гаррель.

Жан Дюжарден, Еммануель Сеньє та Луї Гаррель

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: