Топ-10 фактів про нову відеороботу Lida Lee на сингл «Пойми»
Мільйон переглядів лише за кілька днів після прем'єри!

У п’ятницю відбулася прем’єра нової відеороботи Lida Lee на сингл «Пойми», що увійде в сольний дебютний альбом артистки. За кілька днів кліп перетнув позначку в мільйон переглядів на офіційному YouTube-каналі артистки.

JS дізнався найцікавіші факти і подробиці про нову відеороботу артистки MONATIK Corporation:

  • Це приквел до відео «Достопримечательность», яке вийшло в серпні минулого року. Кліп розповідає особисту історія початку творчого шляху співачки Lida Lee.

  • Незважаючи на те, що вперше про Lida Lee заговорили пів року тому і за цей період вона стала найбільш обговорюваною артисткою-відкриттям, «Пойми» — її перша сольна робота.

  • Над створенням відео працювала незмінна команда MONATIK Corporation: режисеркою виступила Таня Муіньо, хореографом-постановником став Денис Стульников, а оператором — Микита Кузьменко. Музичний продакшн композиції від «Звучить Production», а авторство — Євгенія Тріплова і  Олександра Черкасова.

  • Кліп насичений складною хореографією пристрасного танго. Саме через цей танець артистка демонструє свій девіз життя #ЖивиЯкТанцюєш. Напередодні прем’єри відеороботи Lida Lee випустила танцювальний маніфест спільно з брендом Bacardi, в якому й презентувала композицію «Пойми».

  • Будівлю музею морського флоту Одеси для зйомки відео команда режисера обрала не випадково. Окрім неймовірної краси кадру і атмосфери, яка тут панує, приміщення, немов птах Фенікс, згорало і відновлювалося кілька разів за свою історію. Цей факт чудово співвідноситься і з творчістю артистки.

  • Зйомки відео проходили напередодні Нового року і стали своєрідним символом цілковито іншого етапу в житті співачки.

 

  • Саме в цьому кліпі Lida Lee розповідає історію походження свого знакового каре. Не обійшлося й без драми. Артистка настільки сильно занурилася в особисті спогади, що безжалісно зрізала волосся і навіть не помітила, як кров почала текти по її руках.

  • Ці зйомки, без перебільшення, можна назвати 12-годинним танцювальним марафоном.

 

  • За розробкою образу артистки звернулися до FROLOV. З огляду на філософію бренда «інтелігентна провокація», команда влучила в ціль, адже дизайнер вміло поєднав іронію та розкутість у танці, яка можлива, коли вас двоє. Але й тут не обійшлося без притаманного відеозйомці символізму. Танго було настільки пристрасним, що камені, які прикрашають наряд, при підтримках роздряпали партнера.

 

  • На останніх секундах партнер Ліди зникає, і артистка продовжує свій танець в невагомості. Пост-продакшн цієї складної сцени тривав більше двох тижнів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: