Топ-10 фільмів про палке та вічне кохання до Дня святого Валентина
Запасіться попкорном, шампанськім та серветками.

Навіть якщо у вас і досі немає романтичного настрою, ми спробуємо це виправити. Квіти, шампанське, «валентинки» і, звичайно ж, гарне кіно про справжню любов для продовження побачення – незмінні атрибути Дня святого Валентина. Букет та подарунки обирайте на власний розсуд, а про добірку фільмів ми вже подбали. До речі, з друзями чи навіть на самоті ці стрічки також можна сміливо дивитися, аби переконатися: справжнє кохання існує, варто лише трохи зачекати!

«Три метри над рівнем неба» (2010)

Історія про пристрасне іспанське кохання. За законами усіх мелодрам, вона – проста дівчина, яка на перший погляд здалася «страшненькою» для красунчика Аче. Та у долі на цю парочку свої плани. Їхні шляхи все частіше перетиналися, тому згодом вони зрозуміли – це любов! Та зазвичай перше кохання не має хепі енду…

«Щоденник пам’яті» (2004)

Офіційно найкраща мелодрама 21 століття! Безсмертна історія кохання доньки заможних аристократів та хлопця із бідної родини. Вони роками зберігатимуть таке чисте та світле почуття. І ніщо не стане на заваді – ні війна, ні заборони батьків, ні зрада. Так, для їхнього кохання немає нічого неможливого!

«Винні зірки» (2014)

Чи може кохати людина, яка не знає, чи настане для неї «завтра»? Навіть більше за інших… Вона проживає кожен свій день, як останній, адже смертельна хвороба непередбачувана. У реабілітаційному центрі онкохвора Гейзел знайомиться з хлопцем Августином. У нього вже близько двох років немає симптомів страшного діагнозу. Та чи може хлопець бути впевненим у завтрашньому дні? Навряд чи. Єдине у чому він не сумнівається, так це у коханні до неї!

«Життя Адель» (2013)

Як і всі дівчата, 17-річна Адель мріє про романтичне кохання з прекрасним принцем. Та у її життя вривається чарівна незнайомка. Сині кучері снитимуться Адель мало не щоночі. Незабаром вона зрозуміє, що привабив її аж ніяк не дивний колір волосся, а сама дівчина. Та чи матиме продовження бурхливий роман, коли з’являться рутина та буденність?

«Ромео і Джульєтта» (2013)

Немає повісті сумнішої на світі… Вічна історія любові у сучасному варіанті. Що може бути краще? Ця стрічка перенесе вас до середньовічної Верони. Від такого романтичного кохання юних Ромео та Джульєтти просто голова йде обертом. Але краще запастися хустинками – навіть у цій інтерпретації фінал буде трагічним.

 «Форма води» (2017)

Що може пов’язувати людину-амфібію та глухоніму прибиральницю?  Здається, нічого, але силі почуттів протистояти неможливо. Щодня вона мчить на роботу в науковий центр, аби виконати свою головну  – врятувати амфібію від знущань та шалених експериментів науковців. Вони розуміють одне одного попри все, адже розмовляють мовою кохання.

«Назви мене своїм ім’ям» (2017)

Романтична Італія середини 80-х. Підліток Еліо живе звичайним життям, має дівчину та друзів. Увесь його світ зміниться з появою Олівера. Вони одразу ж знаходять спільну мову, адже мають спільні захоплення. Та невдовзі чоловіча дружба переростає у дещо більше. Але чи наважаться вони дати волю емоціям та найпотаємнішим бажанням?

«Магія місячного сяйва» (2014)

20-і роки минулого століття, Лазуровий берег Франції – здавалося б, справжній рай на землі! Але ідилію порушують шахраї. Аби вивести на чисту воду псевдо-медіума Софі, туди приїздить ілюзіоніст Стенлі. Проте і він не може встояти перед чарами юної шахрайки.

«Один день» (2011)

Час їхніх зустрічей незмінний – щороку в п’ятнадцятий день липня. Так вирішила доля, якій вони завжди намагалися суперечити, ігноруючи будь-які знаки. Та де б вони не були, 15 липня їхні шляхи перетиналися. Та в підсумку один день все ж таки змінить ціле життя!

«Клятва» (2012)

Мабуть, немає нічого страшнішого за те, коли кохана людина не пам’ятає тебе. На собі це відчув Лео. І все це через страшну авіакатастрофу, в яку вони з Пейдж потрапили дорогою на медовий місяць. Та чоловік ладен на все, аби знову підкорити серце коханої.  Ця історія доводить: справжня любов не боїться навіть найскладніших перешкод!

Текст: Альона Шевченко

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: