Топ-5 березневих лотів аукціонів Christie’s та Sotheby’s
Шанувальникам Мерілін Монро, Пабло Пікассо та Фріди Кало присвячується.
В

есна — пора оновлень! Оновили свої лоти й представники найшановніших аукціонних домів світу — Sotheby’s та Christie’s. Лідери арт-ринку антикваріату і предметів мистецтва, в березні пропонують придбати безліч дорогоцінних товарів, серед яких JS вибрав 5 найцікавіших та пропонує з ними познайомитись.

Пабло Пікассо

Жаклін Пікассо в останні роки життя майстра стала не тільки його музою, але й дружиною. За 11 років шлюбу аж до самої смерті Пабло створив понад 400 її портретів — більш ніж будь-якій іншій з його коханих. Портрет, представлений на Sotheby’s, є особливим та значно відрізняється від інших, адже на ньому Жаклін зображена в образі нареченої в день весілля.

Філіпп Галсман

Christie’s навесні представляє одразу три аукціони в Нью-Йорку, що присвячені красі та фотомистецтву. Серед трьох лотів — робота Філіппа Галсмана, на якій зображена голлівудська діва Мерілін Монро (портрет на обкладинці LIFE, 1952) з приблизною вартістю у $20,000.

Ірвін Пенн та Гельмут Ньютон

Також поціновувачам будуть запропоновані фото Ірвіна Пенна «Футбольне обличчя. 2002», оцінене у $ 120,000, та світлина Гельмута Ньютона — «Ельза Перетті. 1975» з вухами Playboy та початковою вартістю у $ 70,000.

Ірвін Пенн, «Футбольне обличчя. 2002»

Цікаво, що фотограф Гельмут Ньютон почав зйомку об 10 годині, але тільки о 5-ій по полудні вдалося зловити той самий момент. Легендарний знімок став символом декадентського Нью-Йорку 70-х років, пронизаного сексуальністю, шармом та джазом.

Гельмут Ньютон, «Ельза Перетті. 1975»

Окрім того, дім Sotheby’s пропонує згадати час Фріди Кало та виставляє галерею робіт із 78 зображень угорського фотографа Ніколаса Мурея, який не тільки співпрацював з художницею та знімав її повсякденне життя, але й мав з нею тривалий роман.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: