Топ-5 причин, аби долучитися до танцю
Професійні поради від відомого танцівника Віталія Загоруйка.

Хореограф-балетмейстер, майстер спорту міжнародного класу з бального танцю, фіналіст проектів «Танцюють всі» та «Танці з зірками», засновник власного театру та школи танцю — Віталій Загоруйко здобув чималу популярність у межах української та світової танцювальної арени. Улюблене з дитинства хобі успішно трансформувалося в професію та стиль життя. Наразі вміння танцювати — неабиякий тренд у світських колах, і все більше охочих із задоволенням долучають танець до власного повсякдення. Саме час позичити кілька лайфхаків у професійного балетмейстера за крок до того, як наважитися самому стати на паркет.

5 істин професійного танцівника

  1. Танець — це стиль життя. Ви ніколи не відчуватимете 100% готовності! Якщо напівсвідомо здається, що ви здатні через танець налаштувати діалог із внутрішнім світом та фізичним проявом, якщо музика для вас — натхнення і заклик до руху в такт, варто замислитися над необхідністю танцю у власному житті. Час зробити перший і ключовий крок назустріч самому собі. 
  2. Танець — щоденна праця. І це дійсно нелегко. Вроджений талант і здібності — лише 50% від реалізації власного потенціалу. Танцівники — артисти і спортсмени, які щодня наполегливо працюють, не зупиняючись ні на хвилину на досягненнях, сприймаючи останні лише як чергову сходинку у межах власного професіоналізму. 
  3. Аргументів проти не існує. «Я надто низький, непропорційний, неефектний для танцю». Я «мужик», танці не для мене. Щодо останнього — дійсно, танці не для мужиків, танці для джентльменів. Будь-які інші негаразди — лише ваші комплекси, які не мають місця поряд із мрією та реальною роботою над собою.
  4. Критика спонукає до досягнень. Чужі зауваження щодо ваших вподобань та стилю життя — навряд чи варті особливої уваги. Кожен має право на власну думку, до якої не завжди є необхідність прислуховуватися, проте слушні й обґрунтовані коментарі стануть у нагоді на шляху до успіху.  
  5. Починати ніколи не пізно. Вік, як і так звані недосконалості фігури, — не привід відступати. Заручившись бажанням, витримкою та силою волі, зробіть крок назустріч мрії. Можна надихатися відомими танцівниками та спортсменами, проте ні в якому разі не порівнювати їх досягнення зі своїми здобутками, адже завжди буде хтось талановитіший та більш здібний, той, хто працює в сотні разів наполегливіше. Крокуйте власним шляхом, і він доведе вас до омріяної цілі. А я, власне, завжди готовий прийти на допомогу тим, хто дійсно хоче танцювати!

#всебуде_ча_ча_ча

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: