Торі Спеллінг, Дженні Гарт та усі зірки #BH90210 на відкритті Peach Pit
Прем'єра вже за два дні!
П

обачити перезавантаження улюбленого «Беверлі-Гіллз, 90210» можна буде лише за два дні, а от відчути себе героєм серіалу та поласувати фаст-фудом можливо вже зараз! На 7507 Melrose Ave для усіх фанів серіалу свої двері відкрив легендарний Peach Pit. Першими на обід завітали Торі Спеллінг, Дженні Гарт, Ян Зірінг та 82-річний Джо Тата! Пам’ятаєте доброзичливого господаря кафе Нета Буссіччіо?

«Нарешті знайшов роботу мрії», — публікує бармен Ян Зірінг фото з вечірки.

«Все було створено для того, щоб гарно пообідати та добре по ностальгувати», — розповідають Fox. «Коли люди заходитимуть у Peach Pit, вони відчуватимуть, що стають частиною шоу», — ділиться креативний директор Ліндсей Ліф. Її команда витратила години, переглядаючи оригінальні епізоди 90-х та досліджуючи місця зйомок.

Неонова вивіска, годинник, фактурні металеві стіни, чорно-біла підлога та навіть зображення, дбайливо розвішані на стінах, — кожна деталь майстерно відтворена.

Окрім смачної їжі, гості також почують знайомі голоси: Торі Спеллінг та Брайан Остін Грін створили особливі записи, що звучатимуть разом із музикою — «улюблені герої точно будуть поруч».

Між іншим творці закладу Peach Pit віддали шану Люку Перрі, який пішов з життя на початку березня після важкого інсульта. У кафе встановили стенд, присвячений актору. Люк не лише грав у кіно, але й допомагав людям подолати онкологічні захворювання, тож на його честь компанія Fox підтримуватиме організації, які щоденно «допомагають сотням людей одужати #FightCRC #BHPeachPit».

Торі Спеллінг, Ян Зірінг та Дженні Гарт

Торі Спеллінг

Дженні Гарт

Ян Зірінг з дружиною Ерін Крістін Людвіг та доньками

Джо Тата

Ян Зірінг

Крістін Еліс

Торі Спеллінг та Дженні Гарт

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: