Тосканські канікули Катерини Осадчої та Юрія Горбунова
Подружжя обрало чудовий маршрут.
В

еликодні свята для багатьох стали можливістю виїхати з Києва й влаштувати собі невеличкі канікули. Так, Катерина Осадча та Юрій Горбунов вирушили до сонячної Тоскани. За словами Катерини, вони вже давно збиралися відвідати цей славетний італійській регіон.

Подорож телеведучі почали зі столиці Тоскани – Флоренції, де зустріли Великдень. Паски привезли з собою з Києва, а святили у місцевій церкві Святих Апостолів Симона й Тадея – це приміщення у центрі міста українській спільноті у Флоренції надали не так давно.

Звичайно, подружжя присвятило час головним пам’яткам Флоренції. Вони побачили відоме «Народження Венери» Боттічеллі та Давида Мікеланжело у галереї Уффіці, скрипку Страдіварі 1645 року у Музейї музичних інструментів, а також відвідали базиліку Санта-Кроче, де поховані Галілео Галілей, Леонардо Да Вінчі, Данте та інші видатні італійці. Зайшли і до музею Gucci.

Із Флоренції вирушили до Сієни. «Винокурні, маленькі містечка і бонусом – дорога з Флоренції до Сієни через Кастеліно ін Кьянті, яка вважається найкрасивішою в Італії. Боттічеллі надихався саме цими полями, коли писав свою «Весну», – зазначила Катерина Осадча.

«В будь-якому місті Італії є собор на piazza del Duomo. Цей, в центрі Сієни, – надзвичайно красивий!» – оцінив Юрій Горбунов місцеву архітектурну пам’ятку, не забувши зробити селфі на її тлі.

«Прекрасна Тоскана! За один день можна встигнути багато! Відвідати містечка з неймовірною атмосферою Кастеліно ін Кьянті та Грев ін Кьянті, пообідати у знаменитого тосканського м‘ясника Чечіні за великим загальним столом і з’їсти кіло м‘яса у різному приготуванні. Доїхати до Сієни і зрозуміти, що кількох годин у цьому місті мало, той випадок, коли бачиш мур міста і розумієш, що дарма приїхав сюди під кінець дня. Неймовірна Тоскана, ми намітили план і обов‘язково повернемося», – поділилася враженнями та маршрутами телеведуча, позуючи чоловікові.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: