Transilvania Fashion Festival x Ukrainian Fashion Week: колекції українських дизайнерів
Захід відбувся в Румунії.

Молоді українські дизайнери представили колекції під час Transilvania Fashion Festival у межах Ініціативи Support Ukrainian Fashion від Ukrainian Fashion Week. Захід відбувся за підтримки Banca Transilvania в Urban Culture Center у Клуж-Напоці (Румунія), а серед учасників — молоді українські дизайнери: APSARA, DIMA MAKEEV, PANOVE та SHEEZEN.

«Програма Transilvania Fashion Festival 2022 мала на меті представити колекції молодих і визнаних дизайнерів з Румунії та країн-членів European Fashion Council, залучити в спільні проєкти мистецькі університети Східної Європи, відомих виробників одягу й продемонструвати баєрам виняткові можливості дизайнерів, які представили свої колекції на Transilvania Fashion Festival», — зазначила Анка Елена Балан, продюсерка TFF, президентка Romanian Fashion Council Association та виконавчa президентка European Fashion Council.

APSARA Get out of your shelf

Колекція містить меседж про вихід із рамок та обмежень, які ми самі собі встановлюємо. Через прототип мушлі дизайнерка передає заклик покинути зону комфорту, бути відкритим до світу і не боятися проявляти себе.

DIMA MAKEEV «Любомир»

Особлива ознака колекції — reused бандажі, через які дизайнер транслює чуттєву сексуальність. Кольори українського прапора передано в жовто-блакитних деталях — стрічках, вплетених у неопренову сітку, та контрастних елементах у взутті.

PANOVE «Чуттєвість»

Архітектурне конструювання речей створює нові сенси, які відображають індивідуальність та унікальність, а об’ємні багатошарові форми в поєднанні з грою тканин різних фактур символізують природну жіночність та чуттєвість.

SHEEZEN «Алофота»

Ідея колекції «Alophota» виникла в дизайнерки після місяця спостереження за способом життя берлінців, які мають розвинуту культуру перероблення відходів. Не лише аксесуари колекції виготовлені з переробленого пластику — тканинам також дали друге життя.

Photo: Carina Plescan

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: