Трек дня «Зоряне дитя»: виконавиця українського походження підкорює світові майданчики
Співачка Esphyr представила нову композицію та її англомовну версію.
У

країнська співачка та авторка пісень Esphyr представила своїй аудиторії нову пісню «Зоряне дитя».


Музикантка, яка неодноразово дивувала своїх шанувальників емоційними мелодіями та різноманітністю текстів, цього разу представила гімн віри в себе, свої сили та власну сміливість. Пісня надихає кожну людину переступити поріг своїх обмежень, вийти із тіні й відважно крокувати вперед до великої мрії.

Співачка приділяє особливу увагу новому поколінню українців — справжнім зоряним дітям, що втілюють силу духу, патріотизм та адаптивність в складних реаліях сучасності. Esphyr зрозуміла, що підтримка та мотивація для молоді є особливо важливою, тому прагне надати своїм прихильникам справжню духовну опору у вигляді своєї музики.


Творчий тандем Esphyr як виконавиці та режисерки кліпу спільно з талановитим оператором Павлом Куришевим має дещо автобіографічний характер для дівчини. Він відображає моменти з життя співачки, коли у дитинстві фізика була її улюбленим предметом, а перемога на конкурсі наукових робіт в Малій академії наук стала справжнім проривом. Відео символічно відображає й важливість авіації у житті Esphyr, яка є випускницею Авіаційного університету та пілотом за фахом. Літак у відео символізує натхнення та великі досягнення, які сприяють реалізації мрій.

Зустрівшись із неабиякими труднощами на творчому шляху, Esphyr завжди мала сміливість та наполегливість здолати їх завдяки внутрішній впевненості та таланту. Визнання на європейській електронній сцені, співпраця з видатними діджеями та продюсерами, а також освіта у відомих музичних закладах світу лише посилили її рішучість стати визнаною сольною артисткою і зробити вагомий внесок у розвиток української музики.


Уже за три дні після прем’єри, 24 липня, світ побачив англомовний варіант пісні «Зоряне дитя» під назвою Fighter, який не лише привернув увагу міжнародної аудиторії, але й ще більше розповів про сильну та талановиту музикантку з України. Кліп продовжує захоплювати глядачів, надаючи їм можливість пережити глибокі емоції та збагнути універсальність меседжу пісні. Відеоробота майстерно відтворює суть композиції, підкреслюючи магію її слів та неповторну атмосферу. Fighter стає новим кроком Esphyr у підкоренні світової музичної сцени, а також надихає мільйони людей з різних країн світу.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: