Три покоління краси: Олена Лавренюк з мамою та доньками
Акторка поділилася сімейними світлинами та розповіла про традиції, жіночу силу та принципи виховання дітей.

З нагоди Міжнародного жіночого дня JS поспілкувався з Оленою Лавренюк, акторкою театру і кіно, та дізнався, за якими принципами вона виховує доньок, чому навчилася у мами та що вважає жіночою силою. Три покоління жінок, яких об’єднують спільні цінності та щира любов! 

 

Які цінності вам передала ваша мама, а ви передаєте своїм донечкам?

Мені здається, що найтісніший та найважливіший зв’язок є з мамою, особливо, якщо ти дівчинка. Те, що давала мені моя, неможливо пояснити або описати словами. Та колосальна підтримка, впевненість у собі та своїх силах, та жіноча мудрість і спокій, те вміння безкорисної любові – усе це в мене вкладала саме моя мама.

Без неї я б нізащо не стала такою, якою я є.

Я намагаюся виховувати своїх доньок з такими ж принципами.

Олена з мамою і доньками

Які асоціації у вас викликає словосполучення «жіноча сила»?

Відразу уявляю впевнену в собі жінку з гармонією всередині. Вона знає, чого хоче. Водночас вона знає й свої слабкості, які надають їй силу. Такі ми, дівчата, загадкові й багатьом незрозумілі.

Олена з мамою

У чому полягає жіноча краса?

Це дуже індивідуальне та відносне поняття, адже кожен розуміє її по-своєму. Для мене особисто – це внутрішнє відчуття якогось світла та незгасимого позитиву, незалежно від того, в якій життєвій ситуації ви знаходитесь.

Це внутрішній стержень, що відображається в блиску в очах.

Радість прикрашає жінку, тому я завжди кажу, що необхідно радіти кожному новому дню, насолоджуватись тим, що маєш, і тоді неодмінно отримаєш ще більше.

Чому ви хочете навчити ваших донечок, яким якостям та цінностям?

Я хочу, щоб вони були самостійними, відчували свою важливість і самоідентифікацію, могли побудову сім’ї та водночас займатися саморозвитком. Жінка в сучасному світі — це не «слабка стать»,  а людина з внутрішнім стрижнем, який виховується з самого дитинства.

Фотограф: Наталія Кот 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: