Триденний fashion-уїкенд Dolce & Gabbana на Сицилії
Б'янка Балті, Ізабель Фонтана та Хелена Крістенсен на незабутньому шоу Alta Moda.
Н

а італійському острові Сицилія, неподалік містечка Агрідженто, дизайнерський дует Доменіко Дольче і Стефано Габбана влаштували незабутнє шоу Alta Moda. Величну локацію Valle Dei Templi Agrіgento вони обладнали під подіум, а у front row запросили Анну Вінтур.

Valle dei Templi є історичною пам’яткою міста, одним із найвидатніших зразків мистецтва й архітектури Великої Греції. Саме величність споруди та скульптур поряд й надихала дизайнерів на створення модних образів. В колекції переважають золоті та nude відтінки, а також традиційні блискучі аксесуари.

Цікаво, що це не перше кутюрне шоу на острові, але цього року свято тривало три дні. У розкладі — візит у містечко Пальма-ді-Монтекьяро, де прихильникам бренда Dolce & Gabbana представили ювелірну колекцію Alta Gioielleria, зокрема, вишукані комплекти з рожевого золота та діамантів.

А кілька годин тому, близько опівночі, у комуні Шакко, що біля Агрідженто, дизайнери продемонстрували чоловіче шоу Alta Sartoria. «Сицилійський колорит унікальний, він не може не надихати», — запевняють Доменіко та Стеффано. Окрім незабутніх італійських пригод, тисячі фото в Instagram. Найкращі з них — до вашої уваги.

Анна Вінтур

Доменіко Дольче, Стефано Габбана

Колекція Alta Gioielleria

Шоу Alta Moda

Б’янка Балті

Ізабель Фонтана

Хелена Крістенсен

Шоу Alta Sartoria

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: