Трилер «Зараження» став пророчим: звернення Кейт Вінслет щодо Covid-19
В компанії партнерів за стрічкою Метта Деймона та Маріон Котіяр.
С

трічка «Зараження» в далекому 2011 році провалилася в прокаті, а тепер займає ледь чи не перші місця в рейтингах найпопулярніших фільмів.

Пандемія коронавірусу зробила цей трилер пророчим, тож акторів, що зіграли у фільмі, попросили звернулися до фанів. Відео з проханням виконувати настанови уряду, експертів та лікарів записали Кейт Вінслет, Маріон Котіяр та Метт Деймон.

Деймон, зокрема, нагадав про важливість дистанції та ізоляції: «Ви можете бути вдома, працювати, займатися власними справами, або сидіти в телефоні й одночасно рятувати життя. А якщо хтось дорікне, що ви забагато витріщаєтеся в гаджети, скажіть йому, щоб відчепився, — ви рятуєте життя».

Звернення записала й голлівудська акторка Кейт Вінслет, яка в стрічці зіграла епідеміолога. Вона не лише розповіла про важливість миття рук та показала, як це варто робити, але й підкреслила, що Covid-19 потрапляє в організм через слизові оболонки.

 

Маріон тим часом розповіла про два сценарії майбутнього. Якщо людство прислухатиметься до порад лікарів та на час пандемії залишатиметься вдома, ми поборемо вірус; якщо ні, ми всі станемо свідками безконтрольного поширенням Covid-19 та спостерігатимемо за світовим колапсом.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: