«Це була іскра»: Тіна Кароль та Андрій Хливнюк про свій дует
Пісню «Безодня» ми вже слухали та навіть подивилися кліп, а тепер музиканти розповідають про спільну роботу.
Т

іна Кароль та гурт «Бумбокс» приголомшили фанів, записавши емоційну пісню «Безодня»,  а згодом представили кліп. На відміну від Андрія Хливнюка, для Тіни це перший дует в її кар’єрі. Про свої враження від спільної роботи артисти щойно розповіли в програмі «Світське життя з Катериною Осадчою». Вашій увазі – найцікавіші фрагменти інтерв’ю найнесподіванішого співочого тандему цієї весни.

Про створення дуету: «Мені багато хто пропонував дуети, але це перший. Андрій привабив своєю щирістю і реально крутою піснею. Я дала згоду одразу. До того ж я вже давно захоплена його голосом. І раніше була навіть шанувальницею «Бумбоксу», – зізнається Тіна.

Ідея створення дуету належить саме Андрію Хливнюку. «Коли писав, представляв саме Тіну: я почув, що там співає вона, саме вона повинна там бути. Дай, думаю, зателефоную, – як раз в її день народження. Тож давайте назвемо це подарунком до свята. Це було наше перше спілкування. Потім ми сіли у кафе й поговорили», – розповідає музикант, бо до цього моменту вони зі співачкою ніколи не товаришували й не контактували. Дует із Тіною вийшов одним з найприємніших в його кар’єрі, зазначає соліст «Бумбоксу».

Під час запису ніяких конфліктів не виникало, а рядки в пісні не ділили, як зазначають артисти. Все йшло гладенько. «Я взагалі не брала участі в аранжуванні та в зведенні, тобто просто віддала свій голос. Це було не важко, бо я закохалась у пісню», – каже співачка. А тим часом Андрій Хливнюк розповідає, що на питання звукорежисера «Хто тут оправа, а хто діамант?» саме голос Тіни музиканти гурту одностайно назвали «діамантом» у фіналі мастерингу треку.

Про зйомки відео: «Після семи концертів і нічного переїзду з Херсону людина входить в кадр та 8 годин в холодному павільйоні працює в літній сукні. Жодного разу ніхто не топнув ніжкою. Все на посмішці. А потім тільки «Бувайте!» – і поїхала. Шансів зробити це погано не було. Й режисер, й оператори, й продюсери, – всі, хто був на майданчику, залишилися в захваті!» – згадує зйомки Андрій Хливнюк. А співачка запевняє, що саме так працюється найлегше.

«Завжди починаєш прискіпливо дивитися на все у кадрі: зморшки, товста чи худа тощо. Постійно думаєш, хто безрукий на майданчику – гример чи оператор? А це відео я подивилася і сказала «Вау!» – жодної правки. Вдячна за це Андрію та його команді!» – зазначає артистка.

Про кліп: «Кліп вийшов дуже еротичним, власне я так вважаю. Не знаю, можливо, тому що багато чоловіків навколо – це така енергія! Був один кадр, де я мала співати в очі Андрію – в цей момент у мене бентежилося серце. Це була якась іскра!» – згадує Тіна. – «Якщо це надихне когось покохати, об’єднати серця – наш дует або кліп, – я буду дуже щаслива!».

«Так, у цьому була магія», – погоджується Андрій, незважаючи на те, що співачці активно приписують романи з колегами, зокрема Потапом та Даном Баланом.

Фото: Веронiка Монакова

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: