«Це була остання колекція»: подейкують, Сімон Порт Жакмюс закриває свій бренд Jacquemus
Але це не точно.
Н

а хвилі банкрутства багатьох брендів про намір завершити роботу над власним заявив Сімон Порт Жакмюс. Несподівану новину, що сколихнула світ моди, дизайнер сповістив у межах онлайн-конференції Vogue Global Conversations в Zoom: «Представлена колекція FW’20/21 є останньою».

Шоу Jacquemus FW’20/21

Цифри — це не найважливіше в житті!

Дизайнер запевнив, що наразі воліє взяти тайм-аут та зрозуміти, чим саме буде займатися далі. До того ж у цьому рішенні частково винна індустрія fast fashion, коли прибуток цінніший, аніж творчість. Гроші точно не є для Жакмюса пріоритетом.

«Я встиг зрозуміти, що цифри — це не найважливіше в житті. Світ сповнений можливостей, і зараз настав час їх використовувати.

Я хочу скористатися можливістю і відчути себе по-справжньому вільним та щасливим». Звісно, пандемія коронавірусу також вплинула на рішення дизайнера.

Пандемія, карантин та криза змінили наше життя!

«Настав час зупинитися і чесно відповісти собі на питання, що я хочу робити далі, чим буду займатися. Пандемія, карантин, криза сталися так раптово і настільки змінили наше життя, що, так чи інакше, кожен з нас замислився над тим, що дійсно хоче робити».

За лаштунками шоу з музою Летицією Кастою

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: