Це офіційно: Меган Маркл — запрошений редактор Vogue UK
Номер вийде вже 2 серпня.
Н

арешті це офіційно! Вперше за 103 роки існування британський Vogue долучив до роботи над вересневим номером запрошеного редактора — герцогиню Сассекську. І все це задля особливої історії, яка має докорінно змінити уявлення про сучасну жінку, її можливості та силу.

Головний редактор британського Vogue Едвард Еннінфул

#ForcesForCHANGE

#ForcesForCHANGE — назва співпраці герцогині та видання говорить сама за себе. «Я неймовірно щаслива, що нарешті після 7 місяців співпраці із Едвардом Еннінфулом можу офіційно повідомити цю новину! Я вдячна за надану мені можливість та дякую усім, хто підтримував, усім жінкам, які надали мені свою енергію, та, звичайно, я вдячна Едварду за цю приголомшливу можливість та професійну співпрацю», — зазначила Меган Маркл в Instagram.

Головний редактор британського Vogue Едвард Еннінфул підкреслив, що вони довго вирішували, чи буде Меган прикрашати обкладинку. Але герцогиня впевнена, що це не прийнятне зміщення акцентів з надважливих ідей. І до того ж це своєрідні «хвастощі», що є недоречними.

Робота розпочалася 7 місяців тому, в січні!

«Робота розпочалася ще на початку року, в січні. Вже тоді Меган вирішила зупинитися на більш важливих речах (на підтримці прав та можливостей жінок, рівної оплати праці, на питаннях раси тощо) та змінити вектор випуску, розмістивши на обкладинку 15 жінок, якими захоплюється, якими надихається сама та вчинки яких її мотивують».

Особливим є те, що кожен читач нового номера також стане частиною цієї історії — 16-е місце на обкладинці журналу — це дзеркальне відображення для заохочення читача до використання власних платформ для здійснення змін», — запевнив Еннінфул. Автором обкладинки став 74-річний фотограф Петер Ліндберг.

Робота над обкладинкою

Окрім 15 героїнь, серед яких прем’єр-міністр Нової Зеландії Джасінда Арден, акторки Сальма Гайєк та Джейн Фонда, моделі Адвоа Абоа та Адут Акеч, на читачів чекає інтерв’ю Меган із Мішель Обамою, а також відверта розмова принца Гаррі з етологом та відомим антропологом послом миру ООН, Джейн Гудолл. До дебютного номеру залишилося кілька днів — вересневий випуск надійде у продаж вже 2 серпня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: