«Це запланована вагітність»: коментарі Єлизавети Скічко-Юрушевої ексклюзивно для JS
Про реакцію дітей на новину про поповнення, місце для пологів та baby-шопінг.

Фото: Vogue UA

Сьогодні Єлизавета Скічко-Юрушева та Олександр Скічко повідомили про те, що знову стануть батьками. JS привітав бізнесвумен із чудовою новиною та розпитав її про найцікавіше в очікуванні немовляти.

Чи була вагітність запланована?

Так, це запланована вагітність, про яку я мріяла. Така сама бажана, як і всі мої попередні вагітності. Звичайно, такі речі складно чітко запланувати, тут як Бог дасть.

Реакція дітей на новину

Діти щасливі. Татусік радіє, тому що тепер буде старшою. Даня теж дуже сильно зрадів. Вони знають про те, що я люблю дітей і хочу мати велику сім’ю. Інколи в Татусі виникають питання: «Мамо, знаєш, є такі злі люди, які менших дітей люблять більше, ніж старших. Ти ж не така?» Звісно, вона за це переживає, а Даня вже пройшов через це.

Чим ця вагітність відрізняється від попередніх?

Так, ця вагітність відрізняється від попередніх, тому що тут у мене більше страхів. Не буду обманювати, усе 350 разів перевіряю. Сумніви зашкалюють.

Про місце пологів

Стою на обліку в пологовому будинку №5. Усе подобається. Якщо все буде добре, не буде жодних лікарських протипоказань, народжуватиму в Києві.

Про дитячу та baby-шопінг

Поки нічого не готово, про це ще не замислювалася. У мене двоє дітей і є стільки речей, які я не могла комусь віддати. І взагалі займуся цим після пологів. Напевно, я «старовер». Вважаю, що такі речі, як дитячий візок, повинен дарувати чоловік чи бабуся з дідусем.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: