«Цей рік я присвячую собі»: підсумки і плани Адель з нагоди дня народження
Відвертий пост в Instagram про любов до себе та жагу справжніх відчуттів.
В

чора Адель гучно відсвяткувала своє 31-річчя. А декілька годин потому, вже майже зранку, співачка подякувала усім фанам за привітання та в публікації в Instagram описала свій майбутній рік й пообіцяла присвятити час собі. Так, розлучення з чоловіком їй далося нелегко, але час загоювати рани. Що ж до творчості та музики, то про них в публікації ані слова.

«Мені 31… Хай йому грець! Попередній рік випробовував мене, але я прийняла усе. Я досить сильно змінилася за останні кілька років, зміни тривають й зараз, і це нормально. Це абсолютно нормально. Свій 31-ий рік життя я намагатимуся повністю присвятити собі. Прошу й вас: будьте лагідними до себе, знайдіть час для друзів та майте сили відкласти телефон, щоб посміятися. Навчіться по-справжньому любити себе. Можу відверто сказати, що тільки зараз я зрозуміла, що цього більш ніж достатньо. Зрештою, я навчуся любити».

Свої плани на майбутнє співачка супроводила серією світлин з вечірки. Тим часом шанувальники не тільки вітали зірку та бажали їй кохання й наснаги, але й благали не залишати сцену та знов почати радувати світ новими хітами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: