Церемонія поховання принца Філіпа у 30 фото
Похорон відбувся у каплиці Святого Георгія у Віндзорському замку.

Щойно у Великобританії відбувся похорон принца Філіпа, який пішов з життя минулої п’ятниці у віці 99 років. 

Королева прибуває на церемонію поховання

Церемонія прощання з чоловіком Єлизавети II відбулася в каплиці Святого Георгія у Віндзорі й  була небагатолюдною. Раніше повідомляли, що принц просив, аби його похорон був скромним. Але подібні заходи безпеки ввели, зокрема через пандемію Covid-19.

На церемонії бути присутні 30 членів королівської родини, зокрема й принц Гаррі, який днями прилетів до Лондона. Службу в каплиці Святого Георгія провів її настоятель архієпископ Кентерберійський, а опісля тіло принца поховали в королівській усипальниці.

Відомо, що герцоги Сассекські розробили особливий вінок. Меган та Гаррі додали до вінка національні квіти Греції — батьківщини принца Філіпа.

У квітковій композиції вінку представлені кампанула, що є символом вдячності та вічної любові, розмарин, лаванда, а також троянди на честь червня — місяця народження герцога Единбурзького. Картку на вінку особисто від руки підписала Меган Маркл.

Аби всі охочі могли висловити співчуття королеві та родині, відкрили спеціальну сторінку, а період національної жалоби в країні закінчиться завтра о 8:00.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: