«Цезар» без соусу та піца до 14:00: правила харчування Джамали
Співачка схудла на 10 кілограмів і залишається в формі без жорстких обмежень.

Рік тому Джамала змінила харчові звички, що, за її словами, дозволило не лише схуднути на 10 кілограмів, а й зафіксувати вагу. Співачка не мучить себе дієтами і не відмовляється від улюблених смаколиків, проте дотримується певних правил, про які розповіла своїм підписникам.

«Я глобально змінила ставлення до харчування. Сьогодні, якщо мені хочеться (а мені постійно хочеться) піцу, пасту, бургер, я їм їх, але в першій половині дня. Ідеальне комбо м’ясо + тісто? В першій половині дня. Торт? Велкам, до 14 години. Ранок завжди починаю з двох яєць, половинки авокадо, хлібця з безлактозним сиром Філадельфія, огірка та кави без молока і цукру.

Я привчила себе любити «Цезар» без сухарів і соусу. І шоколад 75%.

Звісно, хочу еклер, але насолоджуюсь альтернативою. Після «Танців з зірками» та сезону концертів я не займаюсь спортом. Спорту — нуль. Тож і у харчуванні намагаюсь менше собі дозволяти. Але я дуже активна, просто повірте. Плюс одне нове правило: не витрачаю енергію — не компенсую її їжею», — написала Джамала.

І додала: «Моя непрофесійна думка, що ми набираємо після закінчення дієт, адже повертаємось до старого. Головний висновок — важливо тримати баланс шкідливого і корисного».

Охоче погоджуємося з Джамалою та дякуємо їй за лайфхаки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: