«Цілуй мене»: прем’єра дуету Pianoбой та Shy
Внесок Дмитра Шурова у розвиток молодого таланту.
S

hy – сценічний псевдонім Саші Карягіної, переселенки з Донецька та талановитої авторки та співачки. Вона брала участь у 8-му сезоні телешоу «Х-фактор», де Дмитро Шуров був
суддею, та залишила шоу за крок до прямих ефірів. Але це не зупинило дівчину: вона продовжувала писати пісні та навіть записала дебютний міні-альбом Loading. Демо однієї з нових пісень Саша відправила Шурову просто на пошту. Він відповів. Так врешті-решт з’явився дуетний трек «Цілуй мене».

«Зараз тренд робити дуети між вже розкрученими артистами, але коли я чую класну пісню, мені неважливо, наскільки відомий її автор. До того ж відчуваю жагу надати трохи поштовху молодим музикантам без продюсерів, бо нещодавно я сам був таким. У 2012 році мало кому відомий Pianoбой випустив трек «Этажи» у фічерінгу з гуртом «Бумбокс», що допомогло мені вийти на ширшу аудиторію. Тож сьогодні моя черга», – коментує Дмитро Шуров.

Скетч пісні, який відправила мені Саша, зачепив мене своєю ідеєю, яка добре резонує з ключовим меседжем Pianoбой – насолоджуйся моментом, кайфуй від крихкого життя тут і зараз. Мабуть тому я швидко написав другий куплет, поки слухав скетч, за кермом», – додає музикант.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: