Цілуй першою: бренд SOVA представив ювелірну колекцію KISS KISS до Дня закоханих
Цілуй першою, цілуй пристрасно.

До Дня закоханих ювелірний бренд SOVA презентував святкову колекцію KISS KISS. Вона про те, що там, де є почуття, не потрібні жодні компроміси. У центрі кожної її прикраси — серце некласичної форми, ніби ескіз в кінці листа із зізнанням. Не ідеальне, але справжнє і щире, яким буває і саме кохання.

KISS KISS — це коктейль креативного інфантилізму з легкими нотками бунтарського гранжу та відвертості. Сережки, кольє та каблучки з білого і жовтого золота доповнили тендітними рухомими ланцюжками. Із сережок їх можна знімати та створювати нові комбінації. Колекція динамічна, як історія ваших почуттів, — знайомство, перший поцілунок, пристрасть і зрештою занурення на глибину, де можна безкінечно пізнавати одне одного…

Бунтарський характер KISS KISS підкреслюють вкраплення чорної емалі. Чорний — колір без кольору, що поглинає так само, як і кохання. Його асоціюють із впевненістю, спокоєм і сексуальністю, а в поєднанні із золотими серцями в прикрасах KISS KISS він має ще й дещо зухвалий вигляд. Так само, як і героїня зйомки, — модель, стилістка та амбасадорка SOVA Анастасія Кучеренко, чиї маскулінні риси та холодна краса підкреслюють настрій та меседж колекції. Образ моделі суперечить стандартному, що є втіленням романтичної героїні. Вона впевнена, самодостатня, інколи зухвала, пристрасна, знає, як зберегти свої кордони та проявити бунтарський характер.

Настрій зйомки — холодний рожевий: солодкий, але не надто терпкий, свіжий, наче лютневе повітря. Адже й кохання іноді щипає, лоскоче, буває незручним. Проте варто проявити наполегливість — й залишиться щире натхнення та захоплення одне одним.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: