Творчий безлад: квартира художниці Каті Філімонової в Одесі
100 квадратних метрів натхнення та креативної енергії.

Обожнюємо ходити в гості, особливо, коли запрошують такі цікаві та безмежно талановиті люди, як наша нова героїня Катя Філімонова — українська художниця, що тонко відчуває людей і створює виразні образи, якими можна милуватися годинами. Завітали до одеської квартири Каті, де панує фантастична творча атмосфера, та розпитали її про улюблені речі та підхід до організації домашнього простору.

Катя Філімонова

У цій квартирі ми живемо 19 років. Її площа — 100 квадратних метрів. Спочатку я шукала житло на сусідній — улюбленій — вулиці  Гоголя, але коли побачила цю квартиру з величезними напівкруглими вікнами і височенними стелями, відразу зрозуміла, що хочу жити тут. Недоліків розташування немає, адже це самий центр Одеси, але вулиця тиха і нетуристична.

Референсів щодо стилю не було, не було й прив’язки до будь-якого стилю загалом. Ми просто хотіли створити затишну атмосферу з мінімальною кількістю деталей.

 

Планування квартири міняли: переносили кухню, щоб отримати великий open space (кухня-вітальня). У планах добудувати другий поверх і повністю використовувати його під майстерню.

 

Історія про металеві скульптури: багато років тому у Флоренції, біля галереї Уфіції, купила у вуличного продавця одну скульптуру, але потім пошкодувала, що не купила пару (жіночу фігуру). Через три роки попросила маму, яка їхала до Флоренції, купити другу статуетку, якщо той продавець ще буде там.

І він там був, і статуетка також…

А ще за рік він також там був, і я навіть намалювала його.

Стара коряга/балка/хтозна що.

Знайшла на пляжі та вирішила принести додому, хоч вона була і дуже велика, і дуже важка.

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: