Ти мене не «Троль»: MONATIK озвучив персонажа мультфільму
Його герой Принц Ді запалив у ритмі фанку!
Н

езабаром у прокат вийде яскравий анімаційний фільм від DreamWorks Animation «Тролі 2: Світове турне». І для українців він звучатиме по-рідному, а особливо для Дані і Платоші: їхній зірковий татусь озвучив одного з персонажів нового мульта!

«Обожнюю озвучку мультфільмів!!! Цього разу такий музичний, такий ритмічний мультик. Ще під час запису від пісень бігли мурашки! Настільки все з любов’ю і ритмом зроблено!» — пише MONATIK під постом в Інстаграм.

Артист також зізнався, що Принц Ді припав йому до душі ще на кастингу. У кожного героя анімації власний музичний стиль, і у Принца — це фанк, яким MONATIK надихається при створенні власного репертуару. А ще виконавцю дуже подобається творчість Андерсона Пака — музичного продюсера, який озвучив цього персонажа в оригінальній версії мультфільму.

«Для нашої родини анімація «Тролі» – одна з найулюбленіших історій. Ми з синами знаємо напам’ять, мабуть, кожну пісню, що звучить там. Сподіваюсь, діти будуть вражені, почувши мій голос у новій частині».

Окрім MONATIK, герої «Тролі 2» заговорять голосами Юлії Саніної, Дантеса та TAYANNA. Українська прем’єра відбудеться 19 березня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: