«Ти обіцяв мені весь світ»: відео-конвеєр Селени Гомес на честь Джастіна Бібера
Гейлі Бібер з відповіддю не забарилася.
Д

ва відео краще за одне, вирішила Селена Гомес і вже другий день поспіль радує фанів новими кліпами. Перше відео на трек Lose You To Love Me за добу зібрало 23 мільйони переглядів. Селена співає про токсичні відносини та нещасливе кохання, і фани впевнені, що йдеться саме про її екс-бойфренда Джастіна Бібера, який нещодавно одружився.

Через два місяці ти замінив нас, бо так було найлегше...

«Ти обіцяв мені весь світ, і я тобі повірила, тобі кривдити мене. Ти був для мене на першому місці, а через два місяці ти замінив нас, бо так було найлегше», — співає Гомес. А фани коментують: «Це її спосіб зцілитися».

 

Цікаво, що Гейлі Бібер, дружина Джастіна, чи не найпершою «відреагувала» на відвертість Гомес. Шанувальники впевнені, що її сторі «Я вб’ю тебе» — своєрідна відповідь Селені.

Тим часом вже наступного дня  Селена Гомес опублікувала друге відео Look At Her Now — вже більш танцювальне та драйвове, там поки що 2 мільйони переглядів. Нагадаємо, останній альбом співачки — Revival — датований 2015 роком. Але, судячи з темпів, нова платівка вже на підході.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: