«Ти — покидьок»: інформаційна сварка Джима Керрі та онуки Муссоліні
Через образливий малюнок у Твіттері.
«

Якщо вам цікаво, до чого призводить фашизм, просто запитайте Беніто Муссоліні та його коханку Кларетту», — написав 30 березня Джим Керрі в своєму Twitter. Малюнок, який він додав, є карикатурним та передає історичні факти квітня 1945 року, коли Муссоліні та Клару Петаччі розстріляли, а після підвісили догори ногами.

Аккаунт актора густо заповнений малюнками та зображеннями на різноманітні теми, але саме цей став найобговорюванішим в мережі. Цьому посприяла й реакція онуки Муссоліні Алессаандри, яка не лише написала у відповідь Джиму, що він покидьок, але й почала сваритися з іншими коментаторами. Так, перепалка сталася й з аналітиком Еваном ОʼКоннелом, який заявив, що його дід захищав Європу від таких, як Муссоліні. «Чекаєш оплесків?», — заявила у відповідь Алессандра.

56-річний політик вже у своєму аккаунті додала серію світлин та запитала у Джима, чи буде він їх публікувати. Середі постів й історія про Розу Паркс. Американська громадська діячка, відома завдяки заснуванню руху за права чорношкірих громадян США. Конгрес США вдостоїв Розу епітета «Мати сучасного руху за громадянські права».

Алессандра також запропонувала Джиму опублікувати ядерний гриб та заявила, що співчуває Трампу, якого критикує актор: «Не турбуйтеся @realDonaldTrump, малюнки Керрі — брудний папір».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: