Ти в нас єдина: 30-річчя Незалежності України в інстаграмі джетсетерів
Зворушливі слова, пісні, спогади Олени Зеленської, Катерини Осадчої, Маші Єфросиніної та інших.

Сьогодні, 24 серпня, Україна святкує 30-ту річницю своєї Незалежності. JS зібрав інстапривітання світських героїв. 

Олена Зеленська: «Улюблена Україно, я рада вітати тебе з 30-ю річницею Незалежності. Ти — сповнена натхнення, велика і різноманітна, а для мене особисто — завжди найкраща. Ти, моя рідна земле, даєш нам сили йти лише вперед і долати найважчі перепони. Зі святом усіх нас!»

Verka Serduchka: «З Днем Незалежності 🇺🇦🇺🇦🇺🇦. На фото: Мудрість, Майбутнє та Вічність».

Катерина Осадча: «Із днем народження, Україно! 30 років — це золотий вік для людини, коли є вже досвід, упевненість і багато шишок уже набито, а висновки зроблено. Нехай 30-річчя стане золотим віком і для нашої країни. Тільки вперед!»

Юрій Горбунов: «Із Днем Незалежності! Із 30-тою річницею! Слава Україні! Неймовірно видовищним був парад».

Маша Єфросиніна: «Із Днем Незалежності, моя Україно! Хочу, щоб ти була вільною та мирною!»

Анна Різатдінова: «Я з гордістю говорю про своє походження, бо пишаюся бути українкою. I все життя пишалася нести синьо-жовтий прапор та змінювати спортивний світ на краще. А сьогодні моїй країні виповнилося вже 30 років. За цей короткий термін ми досягли чимало і ще більше перемог у нас попереду. Вітаю вас зі святом. Щиро бажаю процвітання та миру Україні й кожному з вас».

Еліна Світоліна: «Зі святом, Україно. Незалежність… скільки сили, гідності та любові у цьому слові! Ми українці — переможці. Ми сильні духом, цілеспрямовані, ми шануємо та поважаємо свою культуру, традиції та історію. Ми святкуємо сьогодні цей день разом!»

Святослав Вакарчук: «Дякую мамі за те, що дала рідну мову. Дякую татові, за те, що виборов Незалежність. Дякую брату за те, що поруч зі мною. Дякую дітям за те, що дають віру в майбутнє. Дякую долі за те, що в мене є Україна. Із Днем Незалежності! Слава Україні! Марш захисників України — до кому в горлі. Щира вдячність кожному з його учасників за те, що Україна сьогодні святкує Незалежність!»

Юлія Саніна: «Із Днем Незалежності. Щасливі народитися у найкрасивішій і найкращій країні. Розвиваємося і працюємо, щоби ти, Україно, нами пишалася».

Наталія Жижченко: «Незалежність — це велика відповідальність; це тернистий шлях із купою непередбачуваного; це ризик зіштовхнутися з найрізноманітнішими складнощами. Однак, бути вільним — найбільша цінність для будь-якої істоти, для людини, для країни.

За 30 років Незалежності Україна проявила себе як прекрасна, творча, інноваційна, глибока, унікальна, інтелектуальна, могутня, затишна, камерна, але при цьому з вигуком на весь світ держава.

Задля цього нам довелося багато працювати, й робити це в дуже складні часи: на зламі тисячоліть, під час переходу від одного типу суспільства до іншого. Й попри все, наш народ залишався незламним й впевнено демонстрував, на що він здатний.

Головне досягнення Незалежної України — зародження свідомого нового покоління, яке любить свою країну, яке мріє створювати в ній своє, яке робить її унікальною.

Воно допомогло вибухнути українській музиці, моді, культурі, спорту та науці. Нам є чим пишатися. Щиро вірю, що наших досягнень ставатиме лише більше, і вони переростуть у щось більш стале, стабільне, що дасть підґрунтя на зростання міцного і вічного. Із Днем Незалежності, люба Україно!»

Ольга Фреймут: «Із Днем Незалежності, найкраща країно Планети! Радостей всім українцям і теплі вітання від моєї родини».

NK: «Із Днем народження, Україно. Ти — особлива! Така неймовірно красива, щира, талановита, душевна, різноманітна, співоча та мелодійна. Люблю».

Потап: «Я вітаю тебе, моя люба, з 30-річчям, ти така молода і така красива. Ніхто не зрівняється з тобою. На твою долю випало так багато, але ти тримаєшся. Ти нас усіх, своїх дітей, колихаєш на своїх руках, хоча ми різні, дуже різні і часто сваримося, з’ясовуємо, хто ж із нас більш «правильно» тебе любить.

Це все для того, щоби ти подивилася на нас і оцінила нашу любов.

А є й такі, які боронять тебе щодня й такі, які твою честь захищають у спорті, музиці, мистецтві, щоби твій/наш прапор замайорів за кордоном і нас всіх об’єднала гордість! Щоби вся планета знала, що є така земля; що є такі очі, які сяють синьо-жовтими кольорами. Я люблю тебе! Із твоїм днем. Ось подарунок — лірик-відео від гурту MOZGI».

Аліна Байкова: «30 років Незалежності України. Зі святом нас!»

Юлія Магдич: «Із Днем Незалежності, Україно! Ти вже доросла. Ти можеш ухвалювати зважені й осмислені рішення. Ти можеш піклуватися про слабких. Ти можеш розправити крила сильним. Ти можеш розцвісти всіма барвами і квітами. Ти можеш звучати віршами і піснями. Ти будеш тим життєдайним джерелом, до котрого Твої спраглі діти завжди зможуть прийти по воду. Ми віримо у Тебе! Ми любимо Тебе!»

Валерія Гузема: «Дорога моя Незалажна країно! Я вітаю тебе із твоїм днем народження і все більше пишаюся тобою. Ти — моя домівка, ти — це усі мої люди, моє найбільше натхнення, моя історія. Бажаю, щоб про тебе піклувалися найкращі, огортали турботою та вкладали у твій розвиток із чистими намірами. Квітни, сильнішай та залишайся собою. Ти — прекрасна, і ми так кохаємо тебе, Україно. Із Днем Незалежності!»

Єлизавета Скічко-Юрушева: «Дорога моя, люба Україно! Із 30-річчям тебе!
Я так вдячна тобі за те, що я, мої діти та чоловік народилися саме тут, на твоїй землі. Дякую тобі за всі можливості, перемоги та падіння. За щирий народ, за нашу велику історію. За найгарніші куточки, які захоплюють дух, за успішних, мудрих, унікальних та таких різних людей, яких ти міцно об′єднала. Дякую за те, що я завжди з усмішкою повертаюся додому з будь-яких куточків світу; за те, що я з гордістю називаю тебе своїм домом та Батьківщиною».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: