Тимур Мірошниченко на сцені National Television Awards у Великобританії
А за кулісами — зустріч із Семом Райдером та Джоелем Домметом.

13 жовтня в Лондоні відбулася церемонія National Television Awards — головна телепремія Великобританії. Серед запрошених гостей — українець Тимур Мірошниченко.

Тимур не просто крокував червоним хідником. На сцені ведучий оголосив переможця номінації «Найкращий телеведучий» Стівена Малхерна, а також, скориставшися нагодою, від імені всіх українців подякував британцям за підтримку.

Ба більше, експерт «Євробачення» Will O`Regan написав про нього неймовірний відгук у твітері: «Після свого красномовного виступу перед глядачами на арені і глядачами National Television Awards удома я цілком упевнений у тому, що Тимур Мірошниченку буде ведучим «Євробачення» в Ліверпулі від України наступного травня».

Відкрив святковий вечір Сем Райдер — представник Великобританії на пісенному конкурсі «Євробачення – 2022», який посів 2-ге місце. Тимуру Мірошниченко вдалося зустрітися з ним поза сценою, щоби порозмовляти та вкотре висловити подяку за допомогу Україні в боротьбі проти жорстокості рф.

Своє захоплення також висловив англійський актор і телеведучий Джоел Доммет: «Я не можу передати, наскільки геніальний Тимур Мірошниченко. Який професіонал і приємний чоловік навіть за таких, мабуть, складних обставин. Дякую, що приїхав із України».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: