У Буковелі набирає популярності резиденція Atlas Weekend
Локація функціонуватиме упродовж всієї зими.

У Буковелі відкрилася резиденція Atlas Weekend. Це локація площею 1500 квадратних метрів, на якій розташовані бар, фуд-корт, безліч пуфів та лежанок, кілька теплих наметів із зоною продажу зимового мерчу тощо. Також є DJ-зона, відкритий танцювальний майданчик та зони з обігрівом для прийому їжі та коктейлів.

Atlas Weekend Bar & Apres Ski працює щоденно з 10.00 до 20.00. Це постійно діюча відкрита зона просто неба, розташована біля 7 підйомника на розвилці спуску з 7-ї та 14-ї трас.

«До цього в Буковелі було декілька вечірок, подібних Apres Ski, які організовувалися разово на схилах гір чи на локаціях. Що стосується постійно діючої локації, яка працює в європейському форматі, —  це дійсно вперше. Ми маємо постійно діючу зону, схожу на ті, що у Куршевелі чи на Альпійських курортах. Щодня зранку до вечора тут грають діджеї і будь-хто, хто спускається зі схилу, може завітати до нас, залишити обладнання для катання і послухати музику, випити глінтвейн, потанцювати чи поспілкуватися з друзями та гарно відпочити», — говорить засновник фестивалю Atlas Weekend та Atlas Weekend Bar & Apres Ski Дмитро Сидоренко.

Зона функціонуватиме упродовж всього зимового періоду в форматі Bar & Apres Ski, а в літній сезон це буде локація, що працюватиме як бар та концертний майданчик із спеціальними івентами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: