У джинсах й зі сльозами: архівне відео з весілля Санти Дімопулос
І це лише початок, певна дівчина.

Інстаграм-стрічка Санти Дімопулос знову прикувала нашу увагу. Відпочиваючи в Дубаї, дівчина з гумором розповідає про дочку й святкує річницю знайомства з чоловіком. З цього приводу вона згадує мить, яка зворушила її до сліз, — розпис із бізнесменом Ігорем Кучеренком. Цей момент став для засновниці компанії WellnessBar сюрпризом: жодної сукні чи навіть фати — натомість самі лише джинси, сльози щастя та історія кохання, яка триває вже 7 років.

«Сьогодні рівно 7 років з моменту доленосної зустрічі з чоловіком моєї мрії. І я хочу поділитися з вами дуже особистим і дорогим моєму серцю. Цьому відео 5 років і це було несподіванкою для мене! За ці роки я дізналася, що таке справжнє кохання, турбота і вчинки. Я заспокоїлася, зникли всі мої страхи, розлади і тривоги. З’явився ще один сенс мого життя, неймовірна дитина – наша Софія. Я щаслива. Я вдячна», – підписала Санта архівне відео, додавши хештег #іцелишепочаток.

View this post on Instagram

Сегодня ровно 7 лет с момента судьбоносной встречи с мужчиной моей мечты. И я хочу поделиться с вами очень личным и дорогим моему сердцу ❤️ Этому видео 5 лет и это было неожиданностью для меня✨ ⠀ За эти годы я узнала что такое настоящая любовь, забота и поступки. Я успокоилась, прошли все мои страхи, расстройства и тревоги. Появился ещё один смысл моей жизни, невероятный ребёнок – наша София 🙏🏼 Я счастлива. Я благодарна. ⠀ #иэтотольконачало

A post shared by 𝐒𝐚𝐧𝐭𝐚 ❤️ 𝐃𝐢𝐦𝐨𝐩𝐮𝐥𝐨𝐬 (@santadimopulos) on

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: