У кастингу «Міс Україна» у Києві взяла участь рекордна кількість учасниць
Завдяки практиці відкритих кастингів кількість претенденток зросла на 30%.


Днями у ТРЦ Gulliver пройшов наймасштабніший кастинг за всю історію конкурсу «Міс Україна». На нього зареєструвалося понад 1500 учасниць. Це абсолютний рекорд.

«У столиці відбувся останній із відкритих кастингів конкурсу «Міс Україна—2021». Ми вже відвідали всі найбільші міста нашої країни та познайомилися з великою кількістю розумних, талановитих та надзвичайно красивих дівчат. Взагалі ідея проведення всеукраїнського туру відкритих кастингів — це ноу-хау нашої оновленої команди. Ми дуже щасливі, що її здійснення принесло гарні результати та залучило безліч молодих дівчат до участі у національному конкурсі краси. За нашими підрахунками завдяки практиці відкритих кастингів кількість претенденток зросла на 30% (порівняно з минулими роками)», — зазначила голова комітету Вероніка Щіпцова.

Дівчата вражали красою, харизмою й талантами. Оцінювали конкурсанток Miss International—2018 Богдана Тарасик, телеведучий та актор Богдан Юсипчук, телеведучий Володимир Рабчун. Очолювала журі голова оргкомітету конкурсу Вероніка Щіпцова.

Наприкінці заходу серед учасниць провели розіграш подарунків: сертифікати від парфумерного партнера BROCARD NicheBar, підвіску від ювелірного дому ZARINA, сертифікати від школи візажу Ірини Хом’якової та квитки на концерт Jan Khalib у Queen County Club.

Із завершенням туру присутніх привітав співак Constantine, який подарував свій яскравий виступ.

Організатори оголосили, що у наступний етап відбору із київського кастингу пройшли 23 учасниці. А також повідомили, що до 31 серпня триває кастинг в офісі «Міс Україна». До слова, вже за місяць будуть оприлюднені імена «Топ-25 найкрасивіших дівчат України», які стануть учасницями фінального шоу, що відбудеться 21 жовтня у Палаці «Україна».

Усі, хто бажає пройти кастинг національного конкурсу, мають змогу заповнити анкету на офіційному сайті «Міс Україна».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: