У Києві покажуть новий проект українсько-голландського художника Романа Жука
Весна на полотнах "українського Рене Магрітта".

14 березня у виставковому просторі аукціонного дому «Золотий Перетин» відкриється персональна виставка робіт Spring Vibes одного з основоположників українського трансавангарду Романа Жука. Організатор експозиції – аукціонний дім «Золотий Перетин». Виставка триватиме до 5 квітня, вхід для всіх охочих – вільний.

Автор, який більше 30 років живе між Амстердамом і Львовом, представить 22 роботи, створені в 1988-2019 рр. в столиці Нідерландів. Основна частина експозиції – це масштабні живописні полотна із зображенням квітів, в яких прихована глибока алегорія. Також автор представить кілька екзотичних натюрмортів, за допомогою яких він віртуозно відображає сексуальність чоловічого і жіночого начал. Художник часто «грішить» сюрреалістичними образами, за що деякі світові мистецтвознавці називають його українським Рене Магріттом або Максом Ернстом.

«Деякі роботи я демонструю вперше, хоча створені вони кілька років тому. У роботах мене насамперед приваблюють колір, фактура, тон, композиційне рішення», – зазначає Роман Жук.

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: