У Києві проходить виставка гравюр Сальвадора Далі
Ексклюзивна колекція робіт за мотивами роману «Ґарґантюа і Пантаґрюель» представлена у залі аукціонного дому «Золотое Сечение» .
У

залі аукціонного дому «Золотое Сечение» проходить виставка гравюр «Пустотливі сни Пантаґрюеля» іспанського митця Сальвадора Далі. Роботи створено за мотивами роману «Ґарґантюа і Пантаґрюель» авторства французького письменника Франсуа Рабле. Вперше в Україні організатори представили повну не розрізнену колекцію гравюр 1973 року найлімітованішого тиражу — 50 примірників, підписаних і пронумерованих особисто Далі. До того, як гравюри були оформлені у рами, вони зберігалися в спеціальній папці у вигляді середньовічної книги, яка також представлена на експозиції.

«Пустотливі сни Пантаґрюеля» — графічна серія Сальвадора Далі, в якій елементи його написаних раніше робіт доповнюють гравюри про людські пороки. Перша версія таких гравюр була випущена видавцем роману Рішаром Бретоном у XVI столітті.

Виставка триватиме до 26 червня включно за адресою вул. Л. Первомайського, 4, вхід безкоштовний, наявність маски обов’язкова.

 

 

 

Фото: Вероніка Монакова

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: