У Києві відбудеться CHARITY FASHION SHOW за підтримки UFW
Дизайнери та UFW об’єдналися, щоб перетворити красу на підтримку.

8 червня у Pochayna Event Hall відбудеться благодійний показ українських брендів: ELENAREVA, GASANOVA, GUDU, KSENIASCHNAIDER, LITKOVSKA, T.MOSCA. Ініціатор події — Ukrainian Fashion Week.

«Дизайнери України — один із прикладів нашої незламності, впевненості у майбутньому, віри в перемогу. Наші дизайнери — один із символів таланту українського народу. Сьогодні вони створюють свої колекції під звуки вибухів і повітряних тривог. Сьогодні вони шиють шовкові сукні і солдатські фліски, роблять черевички на підборах і військові берці. Ними захоплюється весь світ, а вони нагадують йому про необхідність підтримувати Україну», — Ірина Данилевська, співзасновниця та CEO Ukrainian Fashion Week.

GASANOVA

ELENAREVA

Гості показу зможуть побачити образи від шести провідних українських брендів, які не залишають байдужими найкращих професіоналів світової fashion-індустрії у Мілані, Парижі, Лондоні, Нью-Йорку. Також під час події можна буде придбати ексклюзивно надану сукню бренду PASKAL.

Увесь прибуток від продажу квитків перерахують на створення ургентного приймального відділення НВМКЦ «Головний військовий клінічний госпіталь». Квитки можна придбати за посиланням.

ELENAREVA

LITKOVSKA

За час повномасштабної війни Ukrainian Fashion Week підготував та провів 14 показів та інших професійних подій для 53 українських брендів у межах глобальної Ініціативи «Support Ukrainian Fashion» за кордоном. Це буде перша модна подія за підтримки UFW у Києві за час повномасштабного вторгнення.

GUDU

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: