У межах UFW NO SEASON Season відбудеться BE SUSTAINABLE! Fashion Summit
Наймасштабніший захід, присвячений розвитку сталої моди в Україні.

1 вересня 2020 року в межах Ukrainian Fashion Week NO SEASON Season у  Мистецькому Арсеналі відбудеться наймасштабніший саміт, присвячений розвитку сталої моди в Україні. BE SUSTAINABLE! – це професійна міжнародна подія, спрямована на підвищення рівня експертизи у напрямку сталого розвитку українських професіоналів, які працюють у сфері дизайну та виробництва одягу.

Проєкт представлений як інтерактивний простір на головній локації Ukrainian Fashion Week і служить для відкриття, демонстрації та підтримки українських та світових дизайнерів, які впроваджують стійкі практики у своїх колекціях.

Друга частина проєкту – освітня, це одноденна відкрита конференція, яка висвітлює ключові аспекти сталого розвитку. Основною метою конференції є пошук рішень для ефективного розвитку відповідальної, етичної та екологічної fashion-індустрії в Україні.

Цього разу BE SUSTAINABLE! Fashion Summit одержав підтримку Програми малих ґрантів публічної дипломатії уряду США – «Культура та програми для молоді» 2019-2020. Сьогодні ми маємо можливість відкрити для України більше перспективних свідомих дизайнерів та брендів і надати їм платформу для демонстрації свого потенціалу. Познайомитися з молодими сталими дизайнерами гості UFW зможуть в інтерактивній інсталяції BESUSTAINABLE! Space на головній локації Тижня моди. Партнер UFW Biosphere Corporation логічно інтегрував у простір найкращі матеріали із лінійки Biosphere #GoGreen, аби показати, що мода і промислове виробництво можуть бути однаково sustainable. Автором концепції інсталяції стала відома українська сет-дизайнерка LoveCurly, а реалізовала її ідеї компанія Yanko Production.

Також цього сезону BE SUSTAINABLE! Fashion Summit презентує The Swapchain – діджитальну глобальну платформу обміну одягом. The Swapchain – це перше у світі віртуальне ком’юніті, де історію кожного продукту та його екологічний слід можна відстежити за допомогою технології Blockchain. Платформу створено всесвітньо відомими компаніями Global Fashion Exchange та Lablaco, що працюють із fashion-брендами та рітейлерами по всьому світу, впроваджуючи сталі та циркулярні рішення для їхніх бізнесів. Гості дизайнерів отримають можливість взяти участь у GFX SwapShop on the Blockchain with Swapchain та протестувати новий глобальний сервіс. Кожен охочий може принести свої речі на обмін, тим самим надати їм нове життя, а також обрати для себе речі, що будуть представлені у просторі.

Будьте sustainable і до зустрічі в Мистецькому Арсеналі!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: