«У нас вдома жінок не принижують»: Вікторія Бекхем про виховання дітей
Феміністичні принципи багатодітної мами.
В

інтерв’ю журналу Grazia Вікторія Бекхем поділилася тим, як вона виховує дітей у дусі фемінізму й при цьому встигає слідкувати за собою.

Хоча у сім‘ї Бекхемів і домінують чоловіки, проте роль жінки має свою значущу роль. Вікторія та Девід виховують трьох синів — 19-річного Брукліна, 16-річного Круза, 13-річного Ромео, — а також крихітку доньку, 7-річну Харпер. За словами дизайнерки, такі теми, як фемінізм та рух #MeToo, активно обговорюються в родині: «Девід і я завжди говорили про це, зокрема й з нашими хлопчиками, — для нас це завжди було дуже важливим».

Такий підхід до виховання дійсно вражає, адже батьки намагаються привити дітям правильні моральні принципи, які обов’язково дадуть гарні плоди у майбутньому.

Крім того, Вікторія закликає усіх жінок бути щасливішими та підтримувати одна одну: «Я вважаю, ми повинні частіше робити компліменти й бути добрішими. Як по відношенню до себе, так і до інших», — наголошує Бекхем. Крім того, жінка встигає не тільки розвивати свій бренд, а й проводити по кілька годин в спортивній залі кожного дня: «Тренування – величезна частина мого життя. Мені 44 роки, у мене вдома ціла орава дітей. Я приймаю те, як виглядаю, намагаючись отримати з цього максимум». Ми щиро надихаємося цією сильною жінкою, її сім‘єю та підходом до життя!

Автор: Анастасія Білоус

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: