У ногу з часом: Єлизавета II відмовилася від натурального хутра
Букінгемський палац офіційно підтвердив рішення королеви.
Н

атуральне хутро з давніх-давен було складовою королівського гардероба: воно використовувалося і під час коронацій, і у період зимових світських заходів. Але відтепер у британській королівській родині все буде інакше: услід за модними брендами від використання хутра відмовилася Єлизавета II.

1962

Як підтвердила прес-служба палацу, відтепер «теплий» гардероб королеви складатиметься виключно зі штучних замінників: «У нових костюмах, призначених для королеви, хутро буде штучним». Про зміни зазначила й особиста стилістка королеви Анджела Келлі. У своїх мемуарах «Інша сторона монети: королева, кравчиня і гардероб» вона вказала, що її Величність «має намір перейти на штучне хутро».

1965

Рішенням королеви, звісно ж, задоволені представники організацій із захисту прав тварин, вони назвали його «ідеальним відображенням настрою британського народу». «Переважна більшість нації ненавидить жорстоке поводження з тваринами, тож з натуральним хутром не хоче мати нічого спільного», — підсумувала виконавчий директор Humane Society International Ейр Басс.

2015

2010

2009

2008

2007

2007

2002

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: