У пошуках короля звірів: африканський Insta-репорт Алли Костромічової
Українська модель здійснила свою давню мрію.
В

едуча проєкту «Топ-модель по-українськи» Алла Костромічова вирушила до Африки разом із чоловіком Джейсоном. Насамперед вони поїхали в Національний парк Крюгера — найбільший національний парк і тваринний резерв у ПАР.

Сніданок в африканській савані просто на капоті джипу десь недалеко від кордону з Мозамбіком. Під ногами сліди зебр, жирафів, косуль і різних птахів… левів поки не знайшли.

Савана — неймовірне, але водночас небезпечне місце. Під час сафарі модель натрапила на 6-метрового алігатора, який з відкритою пащею чекав у воді на чергову жертву. Міст довелося об’їжджати.

 

Подорожуючи парком, Алла встигла поласувати екзотичною марулою і розповісти маленький лайфхак:

Місцеві гіди рекомендують чергувати звичайну воду з кокосовим молоком, тому що в ньому багато електролітів, які краще втамовують спрагу.

 

 

 

 

Крім слонів, жирафів, мавпочок і величезних равликів, вона побачила один із найкрасивіших заходів сонця у своєму житті.

 

 

 

Наступного дня Алла прокинулася якомога раніше, щоб вирушити на пошуки левів. Світанок о п’ятій ранку був дивовижним.

 

«Насправді у мене дуже сюрреалістичні емоції: я прилетіла з Нью-Йорка, зараз я в Африці, а поруч зі мною, на відстані чотирьох метрів, лежить дика левиця з двома левенятами… Це фантастика», — ділиться своїми враженнями модель.

 

У наступних сторіс Алла Костромічова відповіла на запитання підписників. Вона розвіяла міф про те, що сафарі — небезпечний вид відпочинку, зізналася, що не робила жодних щеплень, розповіла про нічне життя Південної Африки, а також розкрила головну інтригу — зебри насправді білі в чорну смужку, а не навпаки.

 

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: