У прикрасах Bulgari та кутюрних сукнях: нова фотосесія Анджеліни Джолі
Гламурна та відверта!
А

нджеліна Джолі постала в різних образах у новому номері Harper’s Bazaar! У яскравій перуці, купальнику Hermés, сукні Giambattista Valli Haute Couture та взагалі без одягу — лише парфуми Guerlain та прикраси Bulgari. Такої відвертої зйомки у акторки давно не було. Втім, відвертою вийшла не лише її фотосесія, але й інтерв’ю.

Каблучка Bulgari Serpenti

Різноманітність — це те, що я ціную найбільше у своїй родині та в інших!

«За останнє десятиліття, особливо за останні чотири роки, моє тіло пережило багато змін. У мене є як видимі, так і невидимі шрами, з ними мені найважче боротися. Лише мої діти знають мою справжню сутність, і вони допомогли мені знову знайти себе і прийняти. Я вчуся на їхній силі. Зізнаюся, я хотіла б жити за кордоном і зроблю це, щойно моїм дітям виповниться 18 років. Наразі я повинна базуватися там, де хоче жити їхній батько».

Про стандарти «ідеальна мати» та «ідеальна дружина» 

«Навішувати на людей ярлики і поміщувати їх в певні межі — це не ознаки свободи. Різноманітність — це те, що я ціную найбільше у своїй родині та в інших. Я не хочу жити в світі, де всі однакові. Я хочу зустрічати людей, яких я ніколи не зустрічала раніше, і дізнатися речі, про які не знала. Варто приймати відмінності кожного, бо це унікальність».

Сукня Giambattista Valli Haute Couture

Про мотивацію на 2020 рік 

«У 2020-у році хочу дбати про себе й про власну здатність бути вільною. Якщо ви відчуваєте, що не проживаєте своє життя в повній мірі, спробуйте визначити, що або хто заважає вам дихати вільно. Ідентифікуйте це і змініть те, що пригнічує вас».

Підбори Gianvito Rossi, панчохи Leg Avenue

Варто боротися за свою свободу і власні права!

Шокує, що майже в усьому світі найнебезпечнішим місцем для жінок сьогодні є її власний дім. Існують країни, де насильство по відношенню до дружини або члена сім’ї є законним. В понад 10 країнах ґвалтівник може уникнути судового переслідування, якщо вступить в законний шлюб з жертвою. Варто щоденно боротися за свою свободу і власні права».

Купальник Hermés

Про прогрес в Голлівуді в контексті руху #MeToo

«Як відомо, в будь-якій ситуації, подібній до тих, про які ми чули, відправною точкою є незалежне розслідування, проведене експертами, які можуть вивчити існуючі факти і визначити, які правові зміни відбулися. Цього не сталося».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: