У столичному ЦУМ пройде фотовиставка #силамам
Серед моделей - зіркові матусі: Джамала, Катя Сільченко, Олександра Олійник та інші.

18 травня на 5-му поверсі столичного ЦУМ відбудеться відкриття фотовиставки в рамках соціального проекту Milk Talks #силамам. Основною ідеєю проекту є підтримка материнства і збір коштів на допомогу мамам хворих на рак дітей.

Протягом двох тижнів, з 18 травня по 1 червня, у межах фотопроекту можна буде побачити 52 портрета мам, серед яких Джамала, Катерина Молчанова, Зоя Литвин, Світлана Бевза, Марія Дідковська, Катя Сільченко, Олександра Олійник, Валерія Бородіна та інші.

У день відкриття кожен охочий матиме змогу зробити сімейне або приватне фото від відомих фотографів-портретистів: Дмитра Гончарова та Олени Грози. А для найменших гостей передбачені активності від URBAN KIDS. Окрім того, в Loft-просторі на 7-му поверсі ЦУМ пройде благодійний Public Talk, відвідати який може кожен бажаючий, заздалегідь зареєструвавшись за посиланням #силамам. Спікерами виступлять шість відомих мам: Маша Тимошенко, Ліна Христофорова, Олена Борисова, Аліса Купер, Слава Зоря та Євгенія Джигомон. Модератором панельної дискусії стане Поліна Неня. Кожна з героїнь поділиться своєю життєвою історією і корисними лайфхаками.

Всі виручені гроші в рамках соціального проекту будуть передані в БФ «Таблеточки».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: