У стилі Total Black: Вікторія Бекхем святкує 45-річчя
10 найкращих образів іменинниці.
В

еликі окуляри, високі підбори, завжди стриманий погляд та легка хода — образ грайливої Posh Spice далеко в минулому, тож тепер Вікторія не асоціюється з лаковими міні-спідницями та засмагою — лише класика та виваженість у аксесуарах.

2007

Недарма вона ікона стилю: її зачіску та вибір одягу наслідують жінки в усьому світі. «Хочете виглядати стильно — обирайте чорний», — цьому правилу Бекхем слідує практично щоденно. Сукні-футляри, маскулінні брючні костюми або ж довгі вечірні наряди — майже завжди total black.

Навіть нагороду за внесок у розвиток моди із рук принца Вільяма Бекхем також отримувала в чорному. Презентує колекції на Тижнях моди, подорожує з дітьми, знімає відео на YouTube — теж у чорному. Total black вже давно став її візитівкою, а винятком можуть бути лише деталі. Проте зараз, як зізнається Вікі в останніх інтерв’ю, вона прагне додати своєму гардеробу кольору та яскравих барв.

«Починайте підбирати ансамбль із білизни, пам’ятаєте про класику, але додайте своїх акцентів. І головне, не виставляйте все напоказ, сексуальніше додати дещо в уяві», — радить Бекхем. На честь дня народження Вікторії, поки іменинниця святкує у компанії Дерека Бласберга та Марії Шарапової, JS зібрав 10 найкращих образів дизайнерки, які доводять її безмежну любов до тотального чорного.

 

 

 

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: