У Відні відкриють мурал у межах туру The Wall у співавторстві з Венсаном Паронно
Це перша художня робота проєкту, ініційованого культурною агенцією Каті Тейлор.

Мистецький фронт у дії! У Відні 2 листопада о 12:00 відбудеться відкриття першого муралу в межах міжнародного туру The Wall за адресою Pfeilgasse, 1. Авторами полотна стали українець Микита Кравцов і француз Венсан Паронно.

Про проєкт

Культурна агенція Port на чолі з Катею Тейлор спільно з Українським інститутом запускає міжнародний тур The Wall — Murals Across Europe and the Middle East — вуличний артпроєкт, який проходитиме у п’яти містах: Відні, Берліні, Женеві, Марселі та Анкарі протягом листопада та грудня 2022 року. 10 художників з України та світу спільно створили 5 муралів.

Стіна — символ опору, стабільності та броні, яка відгороджує Європу від війни. Водночас назва відсилає до культового альбому Pink Floyd, рок-опери, що розповідає про героя, відгородженого від усього світу стіною, за якою він бореться зі своїми внутрішніми демонами. Для створення муралів запросили відомих українських та міжнародних художників, щоб знайти спільний голос, який говоритиме про свободу, демократію та єдність.

Проєкт має на меті показати, що Україна є частиною спільноти Європейського Союзу. Україна та ЄС мають багато спільного, однакові цінності, цілі та права.

Катя Тейлор

«Ідея така, що над муралом завжди працює пара художників — українець та іноземець. Щоб побудова міжнародної кооперації, якої ми прагнемо, починалася на рівні ідеї самого проєкту. Ми (я) увесь час шукаємо (-ю) нову мову, щоби бути почутими світом, знайти спільне з європейцями. Те, що нас об’єднує, посилює, аби будувати діалог не тільки про важке теперішнє, а й про майбутнє. Спільне майбутнє. Приходьте підтримати проєкт, якщо ви у Відні», — звернулася арткураторка Катя Тейлор.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: