Ударна терапія від DOROFEEVA у кліпі «вотсап»: як проходили зйомки
Друга пісня, написана разом із Мішею Кацуріним.

DOROFEEVA продовжує пошуки «сенсів» у новій музиці. Вона вкладає у пісні власні емоції, особисті історії, а також творчу рефлексію щодо переживань і відчуттів людей навколо. Співачка поділилася з JS ексклюзивним бекстейджем зі зйомок відео до нової пісні «вотсап».

«Розлука, відстань, розставання, емоційна напруга, внутрішній надрив і розпач — те, що переживають багато людей зараз. Я бачу ці історії щодня, відчуваю їх, пропускаю крізь себе. Тому пісня «вотсап» така надривна, настільки переповнена емоціями. Це моя найсерйозніша пісня, вона нова для мене — за змістом і за вокальною подачею», — поділилася DOROFEEVA.

Вайб пісні надихнув режисера кліпу Інді Хаіта на нестандартне відео: «Я шукав підхід, щоб передати надрив та емоційність, що є у пісні. І саме пісня підказала мені рішення у вигляді крутої барабанної партії. Я вирішив показати дівчину, яка важко переживає розлуку і весь свій біль та розпач вкладає в кожний удар барабанної палички. Вона грає й грає, поки сили не закінчуються».

Якщо вам здається, що темп гри — ефект монтажу, то ні: усе відбувалося насправді. Надя менш, ніж за тиждень, опанувала новий для себе інструмент. Нехай ця музична робота стане для вас розрадою. І ви завжди чутимете на тому кінці слухавки відповідь улюбленого голосу. До речі, це друга пісня, написана разом із Мішею Кацуріним.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: