UFW презентує освітню програму Action: Sustainable Fashion
Шість лекцій від провідних фахівців індустрії та гайд по свідомому споживанню.
U

krainian Fashion Week, за підтримки Українського культурного фонду, презентує освітню частину проєкту Action: Sustainable Fashion, що включає в себе 6 лекцій від провідних фахівців індустрії та гайд по свідомому споживанню. Лекторій обіцяє зацікавити як початківців, так і тих, хто вже дотримується принципів sustainability у повсякденному житті.  

«Прості кроки на шляху до zero waste» від Лади Полтавської, екоактивістки, авторки телеграм-каналу My Eco Routine і консультантки з питань екологічності та сталого розвитку.

Про найвигідніший fashion-тренд Планети, а також про те, як долучитися до свідомого споживання розповідає Крістіна Рябчина, персональна стилістка, консультантка зі свідомого споживання.

Про «Словник свідомої моди» розповідає Дар’я Марусик, голова департаменту комунікацій та керівниця напрямку sustainability в Ukrainian Fashion Week.

«Свідоме споживання та відповідальне виробництво: абетка сталості для галузі моди» від Клавдії Шевелюк, засновниці Change Agency Responsible Future, консультантки зі сталого розвитку.

Про біодизайн — живу моду майбутнього, розповідає Марина Лосєва, засновниця UFEG (Ukrainian Fashion Education Group).

 «Шлях до sustainability на прикладі Ukrainian Fashion Week» від Ірини Данилевської, голови оргкомітету та співзасновниця UFW.

Логічним та зручним доповненням лекторію став гайд, що завжди є в онлайн-доступі на сайті Ukrainian Fashion Week, а також його можна просто завантажити на телефон чи інший пристрій. Гайд дає змогу швидкого доступу до історії Action: Sustainable Fashion, порад зі свідомого споживання та корисних контактів ініціатив, що допомагають мінімізувати екологічний слід споживачів. 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: