UFW SS’20: програма та найцікавіші активності
Свято моди стартує 31 серпня в Мистецькому Арсеналі!
F

ashion-марафон у чотирьох світових столицях моди розпочнеться за місяць, а український Тиждень стартує вже 31 серпня й триватиме до 4 вересня. Цього року на заході буде представлено 64 дизайнерські бренди, 45 шоу та презентацій, 5 спеціальних проектів, ініційованих UFW, 6 лекцій та публічних обговорень. Ukrainian Fashion Week — це майданчик розвитку для дизайнерів, професійних медіа та фахівців різних галузей, зокрема й європейських.

У межах Тижня моди відбудеться презентація шведської виставки Fashion Revolution: The future of textiles та лекція «Майбутня система індустрії моди» від Малін Віоли Веннберґ (Mistra Future Fashion, Швеція).

Між іншим на гостей чекає відкрита лекція Фабіо ді Нікола, Master Fashion Design Coordinator IED-Istituto Europeo di Design в Мілані та Флоренції. А також на честь 25-річчя в Україні бренд ECCO спільно з INTERTOP Ukraine вперше представить унікальну ЕССО Leather Factory Petit, крафтову міні-фабрику, де майстри демонструватимуть способи обробки шкіри та технології створення готових виробів.

Серед нових проектів, які варті уваги: міждисциплінарний проект #BESUSTAINABLE!, створений у колаборації з Sustainable Fashion Pad (місія проекту полягає у просуванні ідей сталого розвитку та сприянні розвитку прогресу української fashion-індустрії) та Municipal Project. Це абсолютно новий, ініційований оргкомітетом Ukrainian Fashion Week проект в форматі спеціального простору, який ознайомить fashion-аудиторію з провідними брендами, що працюють з вуличною естетикою: AATSUIII, ACT.1, ARCH, DFF, Keep, Métrique, Riot Division.

У цьогорічній категорії #FASHIONFILM запланований допрем’єрний показ документальної стрічки «Геніальний кутюр’є» про останні роки життя Іва Сен-Лорана та його Дім. Цікаво, що роботу над фільмом було завершено ще у 2001 році, але П’єр Берже, партнер Іва, був категорично проти виходу картини. Лише наприкінці 2015 року, через 7 років після смерті Сен-Лорана, Берже змінив свою думку і дозволив вихід картини.

Автори наполягають, що це не пересічний фільм, а задокументована історія початку кінця та фізичного занепаду. Це момент, коли творче натхнення здається чимось недосяжним, а прекрасний яскравий світ, який ти створював протягом життя, руйнується прямо на очах.

Особливої уваги варті роботи молодих дизайнерів, яких Ukrainian Fashion Week традиційно підтримує та створює умови для їхнього розвитку. Саме тому з 2014 року на форумі а офіційній програмі UFW є окремий день, присвячений молодим дизайнерам – New Generation Day. Найуспішніші з цьогорічного конкурсу «Погляд у майбутнє» вийдуть на подіум Ukrainian Fashion Week SS20 у межах платформи New Names.

Окрім цього, власні шоу на головному подіумі Ukrainian Fashion Week представлять 8 фіналістів конкурсу EPSON DIGITAL FASHION, які продемонструють авторські принти та колекції з принтованих тканин. Одразу після показу відбудеться церемонія нагородження переможців – найкращі отримують 3 професійні призи від компанії Epson, публікацію колекцій на JetSetter.ua та навчання одного з переможців конкурсу на курсі IED-Istituto Europeo di Design.

Закриє Тиждень моди фінальне шоу соціального конкурсу SAFE FASHION, мета якого — актуалізувати тему безпеки пішоходів на дорозі. Перфоманс SAFE FASHION відбудеться 4 вересня о 19:30 та пройде на пішохідному переході біля Мистецького Арсеналу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: