UFW X PREMIUM Berlin: 25 українських дизайнерів представлять свої колекції в Берліні
Неймовірні новини від ініціативи Support Ukrainian Fashion.

Команда Ukrainian Fashion Week оголошує старт третього міжнародного сезону у межах глобальної ініціативи Support Ukrainian Fashion. 11–12 липня у Берліні 25 українських брендів представлять колекції на PREMIUM Berlin — одному з найбільших у Європі trade show. Це друга співпраця UFW X PREMIUM Berlin, а також найбільший проєкт, запущений у межах ініціативи.

«Попри повномасштабну російську війну в Україні українські дизайнери продовжують творити, а Ukrainian Fashion Week залишається вірним своїй місії: підтримувати індустрію та промотувати українські дизайнерські бренди на світовій fashion сцені. Сьогодні ця місія наповнена новими додатковими сенсами — через організацію участі українських дизайнерських брендів у міжнародних професійних подіях створити для українських дизайнерів можливість отримувати замовлення на міжнародному ринку, що рятує та підтримує компанії, бізнеси та зберігає робочі місця сотень працівників fashion-індустрії. Це також демонструє світові Україну як країну не лише мужніх та стійких, а й креативних і талановитих людей», — коментує Ірина Данилевська, співзасновниця та CEO Ukrainian Fashion Week.

Ірина Данилевська

Серед українських брендів, які в липні представлять колекції в межах співпраці UFW X PREMIUM Berlin: Anna Yasynska, Bobkova, Chereshnivska, Chuprina, Cristall, DevoHome, Domanof, Feb, Finch, Grie, Juliya Kros, Katerina Kvit, Kozhuhar, Logvin, Not Silent, Podolyan, Przhonska, RDNT, Sayya, Sheezen, Sidletskiy, Svitlo, T.Mosca, Vorozhbyt&Zemskova та 91lab.

Концепція простору, у якому дизайнери представлять свої колекції в Берліні, розроблена українською художницею Грицею Ерде. Для Ukrainian Fashion Week X PREMIUM Berlin Гриця створила колаж, в основі якого є річка. Навколо річки розгортаються сюжети-метафори, змішані з людей в українських національних костюмах, людей з домашніми тваринами на фоні велетенських рослин. Річка є амбівалентним символом, що відображає як творчу, так і руйнівну силу природу. Українські дизайнери завжди обирають шлях створення, а не руйнації.

Партнером Ukrainian Fashion Week на виставці PREMIUM Berlin виступила агенція SASHKA project (Німеччина).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: