Ukrainian Fashion Week No Season 2021 пройде у новому phygital-форматі
Нові можливості у новій реальності!

Ukrainian Fashion Week No Season 2021 пройде з 5 по 8 лютого у Мистецькому Арсеналі в новому phygital-форматі. Команда UFW створить для дизайнерів повністю обладнаний для зйомок простір, забезпечивши трансляцію показів згідно з програмою UFW, та, на відміну від інших тижнів моди, що також демонструють діджитальні формати та відеопрезентації брендів, запросить акредитовані видання на знімальний майданчик.

Онлайн-трансляція Ukrainian Fashion Week No Season 2021 включатиме не лише покази, що будуть відзняті в Мистецькому Арсеналі, а й відео/діджитал-презентації дизайнерів, що готуватимуться брендами напередодні спеціально для Тижня моди.

Онлайн-трансляція Ukrainian Fashion Week No Season 2021 відбуватиметься на медіасервісі MEGOGO. Для шанувальників модної індустрії, які не зможуть потрапити у Мистецький Арсенал цього сезону, медіасервіс MEGOGO запропонує абсолютно безкоштовний перегляд усієї програми Ukrainian Fashion Week з будь-якого пристрою, який підтримує медіасервіс: Smart TV, комп’ютери, смартфони та інше.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: