Ukrainian Workouts Online: нова діджитал-платформа для занять спортом із українськими тренерами
Відстоюємо спортивно-економічний фронт!

У зв’язку із повномасштабним вторгненням росії в Україну, яке розпочалося 24 лютого, тренери всіх вітчизняних клубів втратили можливість заробітку. Саме тому команда української мережі спортклубів Smartass створила національний проєкт Ukrainian Workouts Online. Це платформа онлайн-занять від українських тренерів, які були вимушені покинути свої домівки.

Як це працює?

Тренери, які постраждали від агресії з боку росії, надсилають ролики своїх занять із будь-якого куточка світу. Після проходження модерації їх монтують, накладають музику та англійські субтитри. Пізніше їх додають до бібліотеки тренувань на сайті.

До відеотренувань є досить зрозумілі, але жорсткі вимоги на зразок гарного світла та якісного запису голосу, а також рекомендації щодо структури тренування. Таким чином команда Smartass, яка займається модерацією контенту, може гарантувати його якість.

Перші результати

Станом на 28.03.22 на сайті вже понад 20 занять від різних українських тренерів. У середньому бібліотека проєкту поповнюється щоденно трьома тренуваннями.

Як підтримати?

Кожен охочий може підтримати цю ініціативу, придбавши необмежений доступ до онлайн-занять за фіксовану ціну — 35 доларів (1000 гривень), а чи задонативши будь-яку суму на сайті. Зібрані кошти будуть розподілені між тренерами, які візьмуть участь у проєкті. 10% коштів перекажуть до благодійної організації Tabletochki.

Засновники про проєкт

«Проєкт створений для того, щоб дати людям можливість заробляти під час війни. Окрім цього, в них є можливість долучитися до створення корисного та якісного контенту, який можуть споживати як українськомовні, так і англомовні користувачі», — розповідає Катерина Кузьменко, співзасновниця клубу Smartass та ініціаторка проєкту UWO.

«Підкреслю, що ми створили цей проєкт не лише для тренерів чи клієнтів Smartass, а для всіх українських тренерів», — наголошує Дмитро Дубілет, співзасновник спортклубу.


Зв’язатися із проєктом можна тут:
Instagram;
+380 (95) 186 15 76;
[email protected]

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: