Украинские телеведущие, дизайнеры, политики, актеры, модели и светские герои пробегут благотворительный марафон
На забеге 17 апреля мы увидим Жана Грицфельдта, Наталью Гоций, Маричку Падалко, Лилию Подкопаеву, Василису Фролову, Алену Мозговую и Владимира Ткаченко, Анатолия Анатолича, Марину Леончук, Кристину Бобкову, Геннадия Попенко, Николая Кулебу, Арсена Мирзояна, Артура Гаспара, Надежду Мейхер, Борислава Березу и многих других.
K

yiv Half Marathon — самый массовый забег на улицах украинской столицы. Благотворительные взносы помогут различным фондам принести реальную помощь ВИЧ-инфицированным, детям с диагнозом ДЦП, синдромом Дауна и многим украинцам, которые нуждаются в непосредственной помощи.

Жан Грицфельдт: «Я, дизайнер Жан Гріцфельдт біжу «Кілометри добра» у благодійному напівмарафоні разом з Фондом Олени Пінчук «АНТИСНІД». Я сподіваюся, що мій внесок у цей проект допоможе дітям з ВІЛ відчути нашу турботу та допомогу. Я вважаю, що всі діти, незважаючи на місце їх проживання та соціальний статус, мають право на нашу увагу».

Маричка Падалко: «На весняному Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2016 я бігтиму повну дистанцію (21 км!) на підтримку проекту «Друге дихання» Всеукраїнського благодійного фонду «Крона» заради якісної реанімації дітей».

Василиса Фролова: «Я, Василіса Фролова, теле- та радіоведуча. 17 квітня я біжу «Кілометри добра» у благодійному напівмарафоні разом з Фондом Олени Пінчук «АНТИСНІД». Мій план — зібрати 20 тисяч гривень на проект «Мобільні клініки». Кожні 10 тисяч дають можливість працювати одній бригаді лікарів в одному регіоні цілий місяць».

Кристина Бобкова: «Я, Бобкова Крістіна, дизайнер одягу Bobkova та мама двох дітей, підтримую фонд «Запорука» на благодійному марафоні 17.04.2016. Я біжу разом зі своєю сім’єю, щоб врятувати життя дітей, хворих на рак. З цією хворобою в мене особлива боротьба: моя мама в 46 років померла від раку. Дуже хочу допомогти хоча б декільком дітям і зробити щасливими їх сім’ї! Приєднуйтесь до мене, підтримуйте, бо життя прекрасне!».

Николай Кулеба: «Я, Микола Кулеба, уповноважений президента України з прав дитини, біжу «Кілометри добра», бо переконаний: заради порятунку дітей варто використовувати усі можливості та докладати будь-яких зусиль. Діти — це головне в моєму житті, і я твердо переконаний, що саме їхнє здоров’я та безпека мають бути пріоритетом кожного українця та держави в цілому».

Лилия Подкопаева: «Я, Лілія Подкопаєва, олімпійська чемпіонка, чемпіонка світу та Європи зі спортивної гімнастики. Я біжу «Кілометри добра» у благодійному напівмарафоні. Як матір двох дітей та людина, яка багато років займається благодійністю, я хочу зробити свій особистий внесок у підтримку проекту підтримки дітей, які живуть у маленьких містах та не мають доступу до медичної допомоги. Я сподіваюсь, що моя участь у марафоні допоможе змінити життя ВІЛ-позитивних дітей та їх батьків».

Борислав Береза: «Я, народний депутат України Борислав Береза біжу «Кілометри добра» у благодійному напівмарафоні. Я збираю кошти на проект «Мобільні клініки», завдяки якому діти з діагнозом ВІЛ з маленьких міст і сіл вже 7 років отримують доступ до якісної медичної допомоги».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: