Українська дівчина Бонда: іменинниці Ользі Куриленко — 43
Вітаємо і згадуємо інших красунь, які склали компанію агентові 007 на екрані, — Ану де Армас, Єву Ґрін і навіть Єлизавету II.

2021-го відбулася прем’єра 25-ї стрічки про Джеймса Бонда, а тим часом світ в очікуванні нової історії і нового агента 007, адже Крейґ як Бонд уже склав свої повноваження і дуже чуттєво попрощався з командою.

Деніел Крейґ і Леа Сейду, 2021

Лашана Лінч і Деніел Крейґ, 2021

У день народження українки Ольги Куриленко особливо приємно згадати її роль дівчини Бонда.

Деніел Крейґ та Ольга Куриленко, 2008

У фільмі Марка Форстера вона грає Каміллу, дівчину Бонда, яка шукає помсти і, на диво, не опиняється в ліжку агента. Переглянувши понад 400 дівчат, режисер вибрав українську акторку, бо вона здалася йому найупевненішою.

Але останній етап прослуховування з Деніелом Крейґом налякав її. Оскільки героїня Камілла Монтес болівійського походження, Ольга Куриленко брала уроки акценту в тренера з діалекту, щоб бути переконливою у своїй ролі. Дивно, але деякі трюки вона виконувала сама.

Мало хто знає, але сцену вільного падіння за участю Бонда та Камілли (Ольга Куриленко) зняли в аеродинамічній трубі Bodyflight у Бедфорді із сімнадцятьма маленькими цифровими камерами.

З метою безпеки Деніел Крейґ та Ольга Куриленко періодично стріляли лише тридцять секунд та одягли вітрозахисні контактні лінзи, які дозволяли їм розплющувати очі під час падіння. Аеродинамічна труба «Політ тіла» має довжину близько восьми метрів та діаметральну ширину близько п’яти метрів і може імітувати вільне падіння зі швидкістю двохсот сімдесяти семи кілометрів на годину. Вау!

Згодом у Бонда були нові круті пригоди та не менш класні кінодуети. Пізніше, після телевізійної трансляції церемонії відкриття літніх Олімпійських ігор у Лондоні (у зйомках брали участь Деніел Крейґ в ролі Бонда і королева Єлизавета II), 2013-го, королеві навіть вручили почесну премію BAFTA за найкраще виконання ролі дівчини Джеймса Бонда.

Пропонуємо згадати інших красунь агента, які склали йому компанію на екрані.

Урсула Андресс, 1962

Шон Коннері та Урсула Андресс

Даніела Б’янкі, 1963

Даніела Б’янкі та Шон Коннері

Ширлі Ітон, 1964

Ширлі Ітон та Шон Коннері

Онор Блекман, 1964

Діана Рігг, 1969

Діана Рігг та Джордж Лезенбі

Деніс Річардс, 1999

Деніс Річардс та Пірс Броснан

Кассандра Гарріс, 1981

Кассандра Гарріс та Роджер Мур

Розамунд Пайк, 2002

Геллі Беррі, 2002

Єва Ґрін, 2006

Ольга Куриленко, 2008

Береніс Марло, 2012

Єлизавета II, 2013

Ана де Армас, 2021

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: